جدیدترین آپدیت بازی ترسناک و چندنفره Evil Dead، یک نقشه جدید، یک حالت کاوش، سلاح‌ و اسکین‌های جدید و موارد دیگر را به همراه دارد.

 

بازی Evil Dead: The Game کمی بیش از چند ماه است که منتشر شده است و همانند تمام بازی دیگری که روی المان‌های چند نفره تمرکز دارند، نیاز به محتوای جدیدی برای نگه داشتن بازیکنان دارد. خوشبختانه، بخشی از این محتوای جدید هم‌اکنون در دسترس هستند.

 

به‌روزرسانی «Army of Darkness» برای این بازی ترسناک و چند نفره منتشر شد. محتوای اضافه شده در اینجا نقشه جدید Castle Cander است که تعدادی مکان آشنا از فیلم ارتش تاریکی در سال 1992 را نشان می‌دهد. یکی دیگر از موارد اضافه شده، حالت جدید Exploration است که به شما امکان می‌دهد آزادانه در تمام نقشه‌های بازی بدون نگرانی در مورد مبارزه با سایر بازیکنان، پرسه بزنید. چند اسلحه جدید نیز به شکل گرز و کمان انفجاری در این بازی ظاهر شده‌اند، در حالی که لوازم نمایشی پولی جدید نیز موجود است.

 

علاوه بر اسکین، هر چیز دیگری در این به‌روزرسانی به صورت رایگان به همه بازیکنان می‌رسد. بازی Evil Dead: The Game برای پلی استیشن 5، ایکس باکس سری X/S، پلی استیشن 4، ایکس باکس وان و PC در دسترس است و نسخه نینتندو سوییچ بعدا منتشر خواهد شد.