شرکت سی‌دی پروجکت (CD Projekt) در طول گزارش مالی خود فاش کرد که به‌روز‌رسانی نسل نهمی Cyberpunk 2077، تاثیرات مثبتی بر فروش آن داشته است.

 

نتایج مالی سی‌دی پروجکت در سه ماهه اول سال مالی 2022 نشان می‌دهد که نسخه نسل نهمی و به‌روز‌رسانی 1.5 برای Cyberpunk 2077، تاثیر مثبتی بر فروش بازی داشته است. در این اطلاعات که توسط مدیر عامل شرکت، ادام کیسینزکی (Adam Kiciński) ارائه شد، گفته می‌شود که این به‌روز‌رسانی‌ها تاثیر زیادی روی فروش Cyberpunk 2077 در تمام پلتفرم‌ها داشته است. ادام همچنین اظهار داشت که با وجود موفقیت بازی به لطف به‌روز‌رسانی‌ها و ارتقاء نسل نهمی، هنوز بازیکنان زیادی می‌توانند Cyberpunk 2077 را تجربه کنند.

 

این استودیو در حال کار روی به‌روزرسانی 2.6 برای Cyberpunk 2077 است. سی‌دی پروجکت همچنین در طول تاریخ، از بازی های خود در قالب DLC پشتیبانی طولانی مدتی ارائه داده است. اولین بسته الحاقی بزرگ Cyberpunk 2077 قرار است در سال 2023 منتشر شود که احتمالا به استودیو فرصت می‌دهد تا بازی را بهبود بخشد.

 

در طول این ارائه، ادام همچنین جزئیات جدیدی در مورد روند توسعه بازی بعدی The Witcher ارائه کرد. به گفته ادام، سی‌دی پروجکت برای استفاده از Unreal Engine 5 با اپیک گیمز (Epic Games) یک شراکت استراتژیک ایجاد کرده است و استودیو در حال حاضر از این پروژه راضی است. بازی بعدی The Witcher در حال حاضر بیش از 100 توسعه دهنده دارد که روی مراحل پیش تولید آن کار می‌کنند. این در اصل به این معنی است که بازی تا رسیدن به تاریخ انتشار، فاصله زیادی دارد.