بازی Resident Evil Village در ماه اکتبر محتویات جدیدی را دریافت خواهد کرد که شامل بستۀ‌الحاقی داستانی جدید، محتویات بخش Mercenaries و حالت سوم شخص می‌شود.

 

تقریباً یک سال پیش، از محتوای اضافۀ بازی Resident Evil Village رونمایی شد، اما در طول این مدت، کپکام سکوت مطلق اختیار کرد. به هر حال، این شرکت در مراسم جدید خود، سرانجام به طور جامع و کامل از محتویات اضافۀ این عنوان رونمایی کرد.

 

مهم‌تر از همه، Resident Evil Village: Shadows of Rose یک بستۀ‌الحاقی داستانی است که 16 سال پس از وقایع بازی اصلی، شما را در نقش رُز، دختر ایتن وینترز، شخصیت اصلی بازی، قرار می‌دهد. این عنوان یک تجربۀ سوم شخص خواهد بود که در آن رُز وارد یک کابوس می‌شود و نه تنها باید با موجودات عجیب و غریب مبارزه کند، بلکه محیط نیز مانع و دشمنی بزرگ برای او خواهد بود.

 

محتوای بعدی در قالب Mercenaries: Additional Orders خواهد بود. این به‌روزرسانی چندین مرحلۀ جدید و شخصیت‌های کریس ردفیلد (Chris Redfield)، هایزنبرگ (Heisenberg) و مهم‌تر از همه، لیدی دمیتراسک (Lady Dimitrescu) را به بخش Mercenaries اضافه می‌کند.

 

و در نهایت، محتوای پیش‌رو حالت سوم شخص را به Resident Evil Village خواهد آورد. شما کل بازی را می‌توانید با زاویه دید سوم شخص تجربه کنید. کپکام برای این حالت انیمیشن‌های جدیدی را طراحی کرده است.

 

تمامی محتویات اضافۀ مذکور در یک بسته با نام Winter Expansion در تاریخ 6 آبان 1401 (28 اکتبر 2022) عرضه خواهند شد. در همین روز، Resident Evil Village: Gold Edition نیز در دسترس قرار می‌گیرد که شامل بازی اصلی و محتویات اضافۀ مذکور می‌شود.

 

همچنین، دوباره نام Resident Evil Re:Verse را شنیدیم. این بازی چندنفرۀ PvP در روز مشابه منتشر می‌شود.

 

شرکت کپکام (Capcom) در جریان آخرین گزارش مالی خود منتهی به 31 مارس 2022 اعلام کرد که مجموع فروش بازی Resident Evil Village تا به حال از 6.1 میلیون نسخه فراتر رفته است.