طبق گزارش جدید تام هندرسون (Tom Henderson)، ظاهراً استودیوی اوالانچ (Avalanche Studios) در حال حاضر روی توسعه‌ی عنوان جدیدی به نام Ravenbound کار می‌کند.

 

اسم رمز پروژه‌ی جدید استودیوی اوالانچ Jackdaw نام دارد و نام کامل این بازی، Ravenbound: Tales of Avalt نام دارد. این بازی یک عنوان روگ‌لایک فانتزی سوم شخص است و در آن بازیکنان وارد یک دنیایی مانند قرون وسطی می‌شوند. بازیکنان باید در این بازی جهان را از شر دشمنانی که به سرزمین‌ها حمله کرده‌اند، آزاد کنند.

 

بازیکنان در Ravenbound می‌توانند به یک کلاغ تبدیل شوند تا دنیا را از منظر پرندهای ببینند و به نظر می‌رسد این قابلیت از عقاب‌های سری Assassin’s Creed الهام گرفته شده است. شما به عنوان یک کلاغ، می‌توانید دشمنان را در پایین مشاهده کنید و سطح قدرت آن‌ها را بسنجید.

 

برخی از منابع اشاره کرده‌اند که این بازی دارای ساختار محتوای فصلی است که در آن ماموریت‌ها، دشمنان و جوایز جدیدی هر ماه به آن اضافه خواهند شد و این نشان می‌دهد که Ravenbound یک اثر لایو سرویس است.

 

منبع Shaun Weber که اطلاعات بازی Ravenbound را فاش کرده است، می‌گوید اثر جدید استودیوی اوالانچ به نوعی شبیه به عنوان Dead Cell است، با این تفاوت که به صورت جهان باز خواهد بود. هنوز مشخص نیست که بازی Ravenbound: Tales of Avalt در چه زمانی معرفی خواهد شد. با این حال Weber ادعا کرده است که مراحل ساخت بازی مذکور به خوبی پیش‌ می‌رود.

 

استودیوی اوالانچ در ژوئن سال گذشته اعلام نمود که در حال توسعه‌ی یک بازی جهان باز کواپ محور است که برای سرویس ایکس‌باکس گیم پس نیز منتشر می‌شود. تا به حال اطلاعات بسیار اندکی از این پروژه منتشر شده است. شرکت اسکوئر انیکس (Square Enix) مدتی پیش اعلام کرد نسخه‌ی جدید بازی Just Cause توسط استودیوی اوالانچ در دست توسعه قرار دارد. علاوه بر این، استودیوی روی توسعه‌ی بازی جدیدی به نام Contraband کار می‌کند که مدتی قبل نشان تجاری آن توسط مایکروسافت ثبت شد.