تام هندرسون (Tom Henderson)، یکی از منابع معتبر اخبار بازی‌های ویدیویی، به تازگی اطلاعات تازه‌ای را از بازی The Division Heartland به اشتراک گذاشته است. این طور که به نظر می‌رسد سیستم Inventory و Gear بازی دچار تغییرات بزرگی شده‌اند.

 

در حالی که Ubisoft به انتشار آپدیت‌های متوالی برای بازی The Division 2 ادامه می‌دهد، روند توسعه‌ی The Division Heartland، اسپین‌آف رایگان سری The Division، در حال سپری شدن است. این بازی قرار است در جریان سال مالی 2022-2023 منتشر شود. در گزارشی جدید بر روی وبسایت Try Hard Guides، تام هندرسون اطلاعات تازه‌ای را با استناد بر منابع ناشناس به اشتراک گذاشته است.

 

نام حالت Expedition به Excursion تغییر کرده است. غیر از این مورد اطلاعات جدیدی در مورد این حالت و حالت Storm وجود ندارد. با این حال دو حالت جدید با نام‌های Hunt و Nightfall رونمایی شده‌اند. Nightfall یک حالت PvE هدف‌محور بوده که هدف شما در آن جمع‌آوری لوت، بقا و سپس خروج از محل ماموریت است. یکی از جوانب جالب این حالت این است که تنها می‌توانید از نقطه‌ای خاص از نقشه خارج شوید و در شب‌هنگام هم قادر به انجام این کار نخواهید بود.

 

در مورد Hunt هم باید گفت که ظاهرا با یک حالت PvP بدون حضور هوش مصنوعی طرف هستیم. این حالت به بازیکنان اجازه خواهد داد تا به صورت رقابتی با یکدیگر مبارزه کنند. اطلاعات دیگر شامل حضور قابلیت بازی میان پلتفرمی و هم‌چنین تغییر سیستم Gear و Inventory و نزدیک‌تر کردن آن به بازی‌های اصلی است. هندرسون هم‌چنین گفته که بازی تقریبا به پایان رسیده و در جریان سال جاری عرضه خواهد شد.

 

اطلاعات رسمی و بیشتری از بازی The Division Heartland احتمالا در رویداد بعدی Ubisoft فاش خواهند شد.