بازی Fallout 76، ساخته‌ی استودیوی بتسدا (Bethesda)، از زمان عرضه‌ی خود با مشکلات و ایرادات زیادی همراه بود اما تیم سازنده، با تمام توان تلاش کرد تا ایرادات بازی را رفع کرده و امکانات بیشتری را به آن اضافه کند. Wastelanders یکی از جدیدترین به‌روزرسانی بازی Fallout 76 شناخته می‌شود که تا به الان اخبار زیادی را به خود اختصاص داده است. در همین راستا، به تازگی اطلاعاتی از متحدانی که به عنوان NPCها به واسطه‌ی این به‌روزرسانی در دسترس قرار خواهند گرفت منتشر شده است.

بازی Fallout 76 از اوایل انتشار خود با انتقادات کاربران زیادی همراه بوده است. این نارضایتی بازی‌بازان از مقدار باگ‌ها و ایرادات بازی حکایت می‌کند. این بازی از زمانی که منتشر شد، عملکرد خوبی را ارائه نکرد و همین باعث افت شدیدی در تعداد طرفداران این سری بازی شده است. اما در همین راستا، استودیوی سازنده نیز در تلاش بوده تا با انتشار به‌روزرسانی‌ها و بهینه‌سازهای مختلفی که یکی از جدیدترین آن‌ها Wastelanders شناخته می‌شود، رضایت کاربران خود را جلب کند.

این به‌روزرسانی باعث بازگشت NPCها به Appalachia و دیالوگ‌های درختی به بازی خواهد شد که تا به الان توجه بسیاری از هواداران این بازی را به خود جلب کرده است. در همین راستا، سازندگان با انتشار یک پست، اطلاعاتی از متحدان جدیدی که به واسطه‌ی این به‌روزرسانی به بازی Fallout 76 اضافه می‌شوند در دسترس کاربران قرار داده است.

طبق اخبار و گزارش‌های منتشر شده متحدان، NPCهای خاصی هستند که مراحل و ماموریت‌های خاص خود را دارند و شما با کمک کردن به آن‌ها، مراحل بیشتری را به صورت روزانه دریافت خواهید کرد. طبق گفته‌های استودیوی بتسدا، شما تنها موقعی به ماموریت‌های بعدی این متحدان دست می‌یابید که مراحل و ماموریت‌های ابتدایی و مقدماتی آن‌ها را انجام دهید. آن‌ها در اینباره می‌گویند:

برای مثال Beckett، مردی که سعی دارد از یک گذشته سخت و دشوار فرار کند. این مرحله‌ی ابتدایی برای شما خطی از مراحل را باز می‌کند که به مرور با کمک کردن به آن‌ها در عمق داستان‌های شخصیت‌ها فرو می‌روید. بعد از به اتمام رساندن مراحل یک متحد نامدار، به ماموریت‌های روزانه دست خواهید یافت که می‌توانید با انجام دادن آن‌ها به لوت و XP بیشتری به دست آورید.

در همین راستا استودیوی بتسدا اعلام کرده که با کمک کردن به این شخصیت‌ها، آیتم‌های یکی از CAMPها را آزاد خواهید کرد. همچنین هرچقدر با دوستان و متحدان خود بیشتر ارتباط برقرار کنید، رابطه‌ی بهتری را با آن‌ها داشته و امکان ایجاد روابط عاطفی نیز وجود خواهد داشت. بازی Fallout 76 هم‌اکنون برروی کنسول‌های پلی‌استیشن ۴، اکس‌باکس وان و  پلتفرم رایانه‌های شخصی در دسترس قرار دارد.

به‌روزرسانی بزرگ Wastelanders پیش از این قرار بود در پاییز سال ۲۰۱۹ منتشر شود اما طبق اخبار و گزارش‌های منتشر شده، در تاریخ سه شنبه ۱۹ فروردین ماه سال ۱۳۹۹ (۷ آوریل سال ۲۰۲۰ میلادی) در دسترس قرار خواهد گرفت. لازم به ذکر است که اگر نسخه‌ی پایه‌‌ای بازی را ندارید و می‌خواهید آن را به همراه محتوای بالا بخرید، می‌توانید باندل Fallout 76: Wastelanders Deluxe Edition را خریداری کنید که علاوه بر بازی اصلی و به‌روزرسان Wastelanders، شامل باندل‌های Settler و Raider است.