دیگر زمان زیادی تا انتشار کنسول‌های نسل بعد باقی نمانده است و با گذشت هر روز هیجان هواداران و بازی‌بازان نیز بیشتر و بیشتر می‌شود. اگرچه این انتظار طولانی مدت برای همه‌ی ما بسیار دشوار بود ولی امیدواریم تجربه‌ی اولین بازی برروی کنسول‌های جدید باعث شود تا تمامی این مشکلات را فراموش کنیم. طبیعی است که کنسول‌های نسل بعد ویژگی‌ها و امکانات تازه‌ای را نیز با خود به همراه خواهند داشت و امروز شاهد معرفی یکی از ویژگی‌های جدید کنسول پلی‌استیشن ۵ یعنی Share Factory Studio بودیم.

 

شرکت سونی از طریق حساب توییتر رسمی کنسول پلی‌استیشن ۵ اطلاعات جدیدی از قابلیت‌ها و امکانانت تازه‌ی Share Factory را در اختیار کاربران و هواداران قرار داده است. این نرم‌افزار به شما اجازه می‌دهد تا محتوای خود را ویرایش کرده و آن را با دیگران به اشتراک بگذارید. در کنسول پلی‌استیشن ۵ شاهد اضافه شدن یک جعبه ابزار (Toolbox) جدید و پشتیبانی از کیفیت ۴K HDR هستیم تا بازی‌بازان بتوانند ویدئوهایی زیبا و بدون نقص را با دوستان خود به اشتراک بگذارند. طبیعی است که امکانات جدیدی مانند استیکرها، متن‌، صداها و بسیاری موارد دیگر در اختیار شما قرار خواهد گرفت تا بتوانید ویدئوی مورد نظر خود را به راحتی برروی شبکه‌های اجتماعی منتشر کنید. علاوه بر این، در پیام منتشر شده به ویژگی جدید کنسول پلی‌استیشن ۵ با نام Game Base نیز اشاره شده است که این ویژگی در آینده رسما معرفی خواهد شد.

 

در متن پیام شرکت سونی آمده است:

میراث خود را خلق کنید!

Share Factory Studio دوباره و بهتر از همیشه با امکاناتی جدید بازگشته است تا به شما کمک کند بهترین لحظات بازی‌های خود را شخصی‌سازی کرده و با دیگران به اشتراک بگذارید.

ویژگی Share Factory Studio برروی کنسول پلی‌استیشن ۵ حالا شامل پشتیبانی از ۴K HDR می‌شود تا بتوانید ویدئوهایی حرفه‌ای را درست برروی همان کنسول خود ویرایش و خلق کنید. متن، افکت‌های صوتی، فیلترها، افکت‌های دوربین و بسیاری موارد دیگر را به ویدئوی خود اضافه و یک ویدئوی چشم‌نواز را خلق کنید و آن را در یوتیوب، توییتر و یا مستقیما با دوستان خود در Game Base به اشتراک بگذارید.

از Photo Editor برای ویرایش و به اشتراک گذاشتن تصاویر خود و یا خلق Memeهای خاص و تازه استفاده کنید.

جعبه‌ابزار جدید و به‌روز شده به شما اجازه می‌دهد افکت‌های صوتی، تصاویر، موسقی‌ها و ویدئوهای شخصی خود را از طریق یک USB به هارد کنسول خود منتقل کند.