وب‌سایت گیم اینفورمر (Game Informer) به‌تازگی در شماره‌ی جدید مجله‌ی دیجیتالی خود، اطلاعات مختلفی از بازی ترسناک The Callisto Protocol را به اشتراک گذاشته است.

 

همان‌طور که پیش‌تر اشاره شده بود، کاور جدید مجله‌ی گیم اینفورمر به بازی The Callisto Protocol اختصاص دارد. طبق اطلاعات جدید منتشر شده، این بازی علاوه بر کنسول‌های نسل نهم و رایانه‌های شخصی، برای کنسول‌های نسل هشتمی پلی‌استیشن 4 و ایکس‌باکس وان نیز عرضه خواهد شد. همچنین عنوان مذکور برای عرضه در نیمه‌ی دوم سال 2022 میلادی برنامه‌ریزی شده است.

 

سیستم مبارزات در بازی The Callisto Protocol به دو صورت Melee و Combat Range خواهد بود. شخصیت اصلی این بازی، جیکوب (Jacob) نام دارد و می‌تواند با استفاده از قابلیت GRP اشیای پیرامون را به سمت خود کشیده یا به اطراف پرتاب کند. همچنین دشمنان در این بازی با نام Biophages شناخته می‌شوند.

 

در پایان می‌توانید تصاویر جدید منتشر شده از بازی The Callisto Protocol را مشاهده کنید.

 

 

 

 

 

گلن اسکوفیلد (Glen Schofield)، خالق فرنچایز Dead Space، بنیان‌گذار استودیوی استرایکینگ دیستنس (Striking Distance) و کارگردان عنوان The Callisto Protocol، مدتی پیش اشاره کرد که این بازی شدیداً ترسناک و استرس‌زا است. حال باید منتظر ماند و دید تا اثر مذکور تا چه حد موفق خواهد بود.