بازسازی نسخه 3 و 4 مجموعه‌ی Tony Hawk’s Pro Skater بعد از ترکیب استودیو ویکاریوس ویژنز (Vicarious Visions) با بلیزارد (Blizzard) به فراموشی سپرده شد.

 

برای افرادی که در آرزوی بازسازی قسمت سوم و چهارم مجموعه Tony Hawk’s Pro Skater به سر می‌برند، خبر‌های بدی وجود دارد. به گفته خود تونی هاک (Tony Hawk)، بعد از عرضه‌ی Tony Hawk’s Pro Skater 1+2، بازسازی دو نسخه بعدی برنامه‌ریزی شده بود اما به دلیل پیوستن استودیو Vicarious Visions به بلیزارد، پروژه منحل شد.

 

هاک در مورد امکان بازسازی یا نسخه‌های جدید، گفت:

نقشه همین بود. حتی تا قبل از عرضه بازسازی دو قسمت اول، قرار بود نسخه 3 و 4 هم ساخته شود. سپس Vicarious از هم پاشید و آن‌ها به دنبال توسعه‌دهنده‌های دیگر بودند و ناگهان همه چیز تمام شد.

 

وقتی Vicarious Visions از صحنه حذف شد، اکتیویژن (Activision) سعی کرد استودیو دیگری برای کار روی پروژه‌های بازسازی، استخدام کند.

اکتیویژن سعی داشت افراد دیگری را برای ساخت نسخه 3 و 4 پیدا کند اما آن‌ها برای بازسازی به هیچکس جز Vicarious اعتماد نداشتند. پس زمین بازی را از استودیو‌های دیگر گرفتند. من انتظار داشتم راهی برای بازگرداندن آن وجود داشت. شاید بعد از آرام شدن اوضاع، راهی پیدا خواهیم کرد.

 

بازسازی Tony Hawk’s Pro Skater 1+2 یک موفقیت بزرگ بود. تا حدی که ساخت نسخه‌ یا بازسازی‌های دیگر بدیهی به نظر می‌رسید. کمی بعد از عرضه‌ی بازسازی قسمت اول و دوم، استودیو Vicarious Visions و بلیزارد ادغام شدند و تمام کارکنان آن به شغل‌های جدید منتقل شدند که کاملا به بازی‌ها و پروژه‌های بلیزارد اختصاص داشت.