به تازگی تری‌آرک (Treyarch)، اطلاعات و تصاویری از شخصیت‌های اصلی بخش داستانی بازی جدید خود به اشتراک گذاشته است. در ادامه همراه ما باشید.

 

زمان زیادی تا انتشار بازی Call of Duty: Black Ops Cold War باقی نمانده است. کمی پیش حساب کاربری رسمی این بازی در توییتر اطلاعات جدیدی از شخصیت‌های حاضر در بخش داستانی را با هواداران به اشتراک گذاشت. برخی از این شخصیت‌ها جدید و برخی دیگر هم آشنا هستند.

 

در میان این افراد، شخصیت‌هایی از بازی اول سری Black Ops هم بدیده می‌شوند. علاوه بر تصاویر، توضیحاتی هم درباره‌ی ویژگی‌های اخلاقی، ملیت، نخصص و همچنین نقششان در بازی ارائه شده است. شخصیت‌هایی که از بازی‌های قبلی با آن‌ها آشنا هستیم شامل الکس  میسون (Alex Mason)، فرانک وودز (Frank Woods) و جیسون هادسون (Jason Hudson) می‌شوند. افرادی مانند الزار آزولی (Eleazar Azoulay) ملقب به لازار (Lazar)، هلن پارک (Helen Park) و لارنس سیمز (Lawrence Sims) هم، شخصیت‌های جدید Cold War هستند. راسل ادلر (Russell Adler) هم در میان افراد دیگر به چشم می‌خورد. این شخصیت رهبری ماموریت‌های بازی را بر عهده دارد.

 

نقش منفی اصلی بازی شخصی به نام پرسئوس (Perseus). میسون، وودز و هادسون هم بیشتر ماموریت‌های زمینی را انجام می‌دهند. هلن به عنوان نماینده‌ی MI6 حضور دارد و لارنس متخصص تکنولوژی است و ارتباط نزدیکی با ادلر دارد. در ادامه می‌توانید تصاویر و اطلاعات منتشر شده از این افراد را مشاهده کنید.

 

راسل ادلر تا حدودی مرموز است و وظیفه‌ی هدایت ماموزیت‌های بازی را بر عهده خواهد داشت. از ماموران با سابقه‌ی CIA بوده و گذشته‌ی او تا حدودی رمزآلود است. به دلیل توانایی‌هایش به عنوان رهبر برنامه‌ی شکار پرسئوس انتخاب شده است. در تریلرهایی که تاکنون از بازی منتشر شده، شاهد حضور پررنگ ادلر بودیم؛ پس می‌توان مظمئن بود که در بازی هم زیاد با او مواجه خواهیم شد. تنها شخصیتی که اطلاعات زیادی از او نداریم، پرسئوس، شخصیت منفی اصلی بازی، است.

 

بازی Call of Duty: Black Ops Cold War در تاریخ ۲۳ آبان ماه ۱۳۹۹ (۱۳ نوامبر ۲۰۲۰ میلادی) برروی کنسول‌های پلی‌استیشن ۴، پلی‌استیشن ۵، اکس‌باکس وان، اکس‌باکس سری اکس و اس و پلتفرم رایانه‌های شخصی منتشر خواهد شد.