بازسازی اثر تحسین شده‌ی استودیوی Visceral Studios قرار است اوایل سال 2023 منتشر شود. این طور که به نظر می‌رسد Dead Space Remake قدم مهمی در نزدیک شدن به این تاریخ عرضه برداشته است.

 

بازی Dead Space Remake، ساخته‌ی Motive Studios، در حال نزدیک شدن به تاریخ عرضه‌ی ژانویه‌ی 2023 خود است. در ماه می بود که صحبت از نزدیک شدن این بازی به فاز آلفا شد. حال در یک توئیت جدید Motive Studios تایید کرده که این بازی وارد فاز آلفا شده است. تیم توسعه‌ی بازی احتمالا در حال حاضر مشغول کار بر روی بتای بازی است و این یعنی روند توسعه‌ی بازی طبق برنامه پیش می‌رود.

 

بازسازی Dead Space قرار است از نظر بصری یک ارتقای درست و حسابی برای بازی اصلی باشد و قرار است شاهد محیط‌ها و اشیای آپدیت شده باشیم. هم‌چنین صدای برخی از سلاح‌ها مثل Plasma Cutter و Plasma Rifle هم تغییر کرده است. از نظر گیم‌پلی گفته شده که شاهد طراحی کاملا از نوی بخش‌های بدون جاذبه هستیم و یک سیستم قطع عضو جدید هم به بازی اضافه شده است.

 

بازی Dead Space Remake در تاریخ 7 بهمن 1401 (27 ژانویه 2023) برای ایکس باکس سری ایکس/اس، پلی استیشن 5 و پلتفرم PC عرضه خواهد شد. این بازی بر روی هر دو کنسول از صوت سه بعدی پشتیبانی خواهد کرد و فاقد صفحات بارگذاری خواهد بود. هم‌چنین برخلاف Dead Space 3 خبری از پرداخت درون برنامه‌ای نخواهد بود.