بازی Gotham Knights یکی از بزرگترین بازی‌هایی است که در اواخر امسال عرضه می‌شود. اما هنوز چیزهای زیادی وجود دارد که از آن‌ها ‌اطلاعی نداریم. ما شاهد مبارزه Nightwing و Red Hood در کنار هم و دنبال کردن تبهکاران بوده‌ایم، اما مقیاس کلی شهر گاتهام نامعلوم است. در مصاحبه‌ای با Game Informer، فلور مارتی (Fleur Marty)، مدیر تولید و جف النور (Geoff Ellenor)، کارگردان بازی، در این مورد بیشتر صحبت کردند.

 

در جواب به مقایسه وسعت گاتهام با سری Arkham استودیوی Rocksteady، النور گفت:

این شهر واقعا بزرگ است. من نقشه‌ها را در کنار یکدیگر قرار نداده‌ام، اما گاتهام ما جای بزرگی است. من قصد دارم هنگام راندن Batcycle در اطراف گاتهام، به بسیاری از تماس های Zoom خود پاسخ بدهم. این یکی از سریع‌ترین و بهترین راه‌های جابه‌جایی در شهر است. قطعا این گاتهام بزرگترین نسخه آن در دنیای بازی‌های ویدیویی است. مهمترین چیز برای ما تراکم و وسعت آن است. سطح‌های زیادی وجود دارد و Batcycle نوع دوربردی از جابه‌جایی است.

 

در مورد Batcycle، النور تایید کرد که رنگ‌بندی‌ها و صدای آن قابلیت شخصی‌سازی دارد. هرچند امکان ارتقا وجود ندارد و بیشتر قابلیت‌های آن مثل بیرون پریدن و حمله به دشمنان، بر اساس قهرمان بازی است.

با جستجو در دنیای بازی، رنگ‌بندی‌هایی برای لباس و موتور خود خواهید یافت. ما نگرش ثابتی را در قبال رنگ‌بندی Batcycle و لباس‌ها در نظر گرفتیم. فکر کردیم مردم قصد دارند لباس و batcycle خود را با یکدیگر هماهنگ‌ کنند. در این مورد چند گزینه در دسترس خواهد بود.

 

از نظر مراحل، این دو سازنده نمی‌توانستند اطلاعات زیادی را ارائه دهند. اگرچه، فعالیت‌های زیادی برای انجام دادن وجود دارد. می‌توانید بعضی از آن‌ها را با حرکت به اطراف نقشه پیدا کنید. یک دید AR وجود دارد که در تریلر گیم‌پلی به نمایش گذاشته‌ شد و راهکار عالی‌ای برای پیدا کردن فعالیت‌های موجود است. ساختار مراحل برای طرفداران سبک اکشن ماجراجویی خیلی آشنا به نظر می‌رسد. پرونده دنباله‌دار از معمایی که در حال رسیدگی به آن هستید نیز وجود دارد. اگر داستان را دنبال کنید، فصل‌های جدیدی در پرونده باز خواهد شد که محل مورد نظر را مشخص می‌کند.

 

بازی Gotham Knights در تاریخ 4 آذر 1401 (25 اکتبر 2022) برای ایکس باکس سری ایکس/اس، پلی استیشن 5 و PC عرضه خواهد شد.