در حالی که بازی Marvel’s Midnight Suns بار دیگر و تا سال مالی 2023 تاخیر خورد، استودیوی Firaxis Games گفته که این تصمیم به خاطر اطمینان حاصل کردن از ارائه‌ی بهترین تجربه‌ی ممکن است.

 

این طور که به نظر می‌رسد علی رغم برنامه‌ها برای عرضه‌ی بازی Marvel’s Midnight Suns در اکتبر سال 2022، این بازی بار دیگر تاخیر خورده است. هنوز تاریخ عرضه‌ی دقیق این بازی مشخص نشده و صرفا گفته شده که بازی در سال مالی 2023 عرضه خواهد شد. این یعنی حداکثر تا 31 مارس سال 2023 شاهد عرضه‌ی بازی Marvel’s Midnight Suns برای ایکس باکس سری ایکس/اس، پلی استیشن 5، ایکس باکس وان، پلی استیشن 4، نینتندو سوییچ و پلتفرم PC خواهیم بود.

 

در توئیتی جدید، حساب کاربری رسمی استودیوی Firaxis Games این تاخیر را تایید کرد و علت آن را “اطمینان حاصل کردن از ارائه‌ی بهترین تجربه‌ی برای طرفداران” اعلام کرد. این استودیو هم‌چنین اعلام کرد که بازی Marvel’s Midnight Suns به آسانی بزرگ‌ترین بازی ساخته شده توسط Firaxis Games است و از حمایت طرفداران تشکر کرد.

 

این ادعا با توجه به عظمت بازی XCOM 2 به هنگام عرضه بدون شک تحسین برانگیز است. بازی Marvel’s Midnight Suns شامل 13 شخصیت قابل بازی می‌شود که یکی از آن‌ها شخصیت اصلی بازیکن با نام Hunter است. هر کدام از این شخصیت‌ها شامل سبک بازی، کارت‌ها و ارتقاهای منحصر به فرد خود می‌شوند.

 

مدت زمان بخش داستانی بازی در حال حاضر مشخص نیست، اما به نظر می‌رسد که شاهد ارزش تکرار بالایی باشیم.