ظاهراً نسخه‌ی بعدی فرنچایز Monster Hunter افشا شده است. نام Monster Hunter 6 نیز در موارد افشا شده‌ی کپ‌کام (Capcom) در سال گذشته به چشم می‌خورد.

 

در یک توییت پاک‌شده از کاربری با نام neonaga99، اشاره شد که هنگام بررسی بک‌اند (Backend) دیسکورد (Discord) با استفاده از بیلد Developer-mode این پلتفرم، او دریافت که چندین رویداد برای ادامه‌ی سال 2022 برنامه‌ریزی شده است.

 

با آن‌که بیشتر آن‌ها قابل تشخیص نبودند، یکی از این موارد، بازیکنان را به دریافت یک کد برای Monster Hunter Paradise دعوت می‌کرد؛ که ظاهراً تأییدی بر عنوان نسخه‌ی بعد این مجموعه است. در حال حاضر، فعال کردن کد کار خاصی انجام نمی‌دهد، اما این کد را برای بازی‌بازان ایکس باکس، پلی استیشن و رایانه‌های شخصی ارائه می‌دهد که نشان از تأیید پلتفرم‌های مقصد بازی دارد. همچنین مشخص نیست که این کد برای دسترسی به نسخه‌ی بتا، محتویات اضافه یا موارد دیگر است.

 

نسخه‌ی بعد بازی اصلی این سری و دنباله‌ی Monster Hunter World، بعد از فاش شدن تحت نام Monster Hunter 6، در موارد عظیم افشا شده‌ی کپ‌کام، در سال گذشته، مدتی است که انتظارات برای انتشار اخبار تازه از آن را بیشتر کرده است. توسعه‌ی این نسخه، برای نینتندو سوییچ، بدون استفاده از سرویس ابری، غیرمحتمل به نظر می‌رسد. کپ‌کام در گذشته، انتظارات عرضه‌ی Monster Hunter World برای نینتندو سوییچ را به دلیل فشار گرافیکی آن رد کرد.

 

اگرچه، نینتندو سوییچ، مجموعه‌ی Monster Hunter خود، یعنی Monster Hunter Rise را دارد که به‌تازگی یک گسترش‌دهنده‌ی عظیم، با نام Monster Hunter Rise: Sunbreak نیز دریافت کرده است.