بلیزارد: بازی Diablo 4 همانند فصل اول از یک کتاب با داستانی بزرگ خواهد بود.

نزدیک به یک ماه پیش، شرکت بلیزارد (Blizzard) در جریان رویداد BlizzCon 2019 رسما از بازی Diablo 4 رونمایی کرد و تا به حال، اطلاعات گوناگونی از این عنوان منتشر شده است. حال به نظر می‌رسد که تیم سازنده ایده‌هایی برای گسترش داستان بازی در نظر دارد.

اخیرا، لوییس باریگا (Luis Barriga) و جان میولر (John Mueller)،به ترتیب کارگردان اصلی و کارگردان هنری بازی Diablo 4، در مصاحبه با وب‌سایت Ausgamer صحبت‌هایی را در خصوص شخصیت‌های اصلی این عنوان و گسترش دنیای آن مطرح کرده‌اند.

لوییس باریگا در این خصوص اظهار داشت:

هنگامی که ما به طرح‌های اقتباسی و هنری خود نگاه انداختیم، متوجه شدیم که شخصیت Lilith همان شخصیتی است که می‌توانیم داستان را بر پایه‌ی آن طراحی کنیم. آنچه را که ما در این مورد این محفل دوست داریم این است که از قبل عناصر و دانه‌های آن را کاشته‌ایم. یک پیش‌زمینه‌ی داستانی غنی در رمان‌ها و کتاب‌ها وجود دارد؛ بنابراین ما تصمیم گرفتیم تا به اسطوره‌ی آفرینش نزدیک‌تر نگاه کنیم. این موردی بود که باید آن را در نظر می‌گرفتیم.

همچنین در ادامه جان میولر، کارگردان هنری بازی، اشاره کرد که شخصیت‌های آشنا و جدیدی وجود دارند که می‌توانند برای آینده در Diablo 4 معرفی شوند.

وی در این باره اظهار داشت:

Diablo 4 همانند فصل اول از یک کتاب بزرگ است. ما می‌خواهیم یک داستان بزرگ را برای یک مدت طولانی روایت کنیم. با داشتن فصل اول کتاب و  Lilith به عنوان شخصیت اصلی داستان، می‌دانیم شخصیت‌های دیگری نیز وجود دارند که می‌توانند در آینده به بازی بازگردند و یا اینکه شخصیت‌های جدیدی معرفی شوند.

بازی Diablo 4 در تاریخی نامشخص برای کنسول‌های اکس‌باکس وان، پلی‌استیشن ۴ و پلتفرم رایانه‌های شخصی منتشر خواهد شد.