بند استودیو (Bend Studio) از زیرمجموعۀ بخش سرگرمی‌های تعاملی سونی، از لوگو و برنامه‌های خود برای IP جدید در دست ساخت، رونمایی کرد.

 

این استودیوی آمریکایی که در سال 1993 تاسیس شده، تا به این لحظه روی سری Syphon Filter و بازی‌های Uncharted: Golden Abyss و Resistance: Retribution کار کرده است. آخرین پروژۀ آن عنوان جهان آزاد Days Gone بود.

 

شما در ابتدای این پست لوگوی جدید بِند استودیو را مشاهده می‌کنید. جدای از تعیین لوگوی جدید، متخصص جامعۀ آنلاین استودیوی بِند یعنی کوین مک‌اَلیستر (Kevin McAllister)، ابتدا به عناوین گذشتۀ استودیو نگاهی کرد و در انتها اطلاعاتی از بازی در دست ساخت آن به اشتراک گذاشت.

 

رئیس استودیوهای پلی استیشن، هرمن هولست (Herman Hulst)، پیش از این تایید کرده بود که استودیوی بِند روی عنوانی کار می‌کند که اساس آن را ساختار گیم‌پلی جهان آزاد Days Gone تشکیل می‌دهد، عنوانی که در سال 2019 برای پلی استیشن 4 و در سال 2021 برای PC عرضه شد.

 

مک‌اَلیستر در مورد پروژۀ جدید توضیحات زیر را ارائه داد:

ما در حال حاضر روی یک آی‌پی جدید کار می‌کنیم که شامل بخش چندنفره می‌شود و اساس آن سیستم‌های جهان آزاد Days Gone است، البته این بازی یک جهان کاملاً جدید را ارائه خواهد داد و ما بسیار از خلق آن برای شما هیجان‌زده هستیم. نمی‌توانیم تا فرا رسیدن زمان رونمایی آن صبر کنیم.