به نظر می‌رسد که استودیوی WB games، بعد از مدت‌ها قصد دارد گیمپلی جدید رابین از بازی مورد انتظار Gotham Knights را به مخاطبین نشان دهد.

 

استودیوی وارنر برادر گیمز مونترآل ( WB Games Montreal)، تا کنون دو شخصیت نایت‌وینگ (Nightwing) و رد هود (Red Hood) را از عنوان مورد انتظار Gotham Knights به گونه مفصل به مخاطبین نمایش داده است. پس از گیم‌پلی‌ای که اخیراً انتشار یافت، به نظر می‌رسد تریلر بعدی به معرفی شخصیت رابین (Robin) خواهد پرداخت. رابینی که در Gotham Knights خواهیم دید، در واقع تیموتی دریک (Timothy Drake) نام دارد. او سومین همکار (sidekick) بتمن محسوب می‌شود و بعد از مرگ جیسون تاد ( Jason Todd)، جای‌گزین او شده است.

 

علاوه بر قابلیت مخفی‌کاری، رابین دارای چماقی خواهد بود که با سرعت زیاد می‌تواند از آن استفاده کند. او قابلیت جا‌به‌جایی سریع (Teleport) را نیز دارا بوده که به او کمک می‌کند تا از موانع عبور کند. بعد از نمایش رابین در آگوست 2020، این شخصیت را در دیگر گیمپلی‌های متتشر شده در این مدت ندیده‌ایم. ممکن است مانند نایت‌وینگ، در تریلر فردا لباس دوم رابین نیز نمایش داده شود.

 

بازی Gotham knights برای انتشار در 3 شهریور 1401 (25 اکتبر 2022) برنامه‌ریزی شده است. این عنوان برای کنسول‌های نسل نهم سونی و مایکروسافت و پلتفرم PC عرضه خواهد شد. به نظر می‌رسد در این بازی شاهد بزرگ‌ترین شهر گاتهام خلق شده در دنیای بازی‌های ویدیویی باشیم.