به تازگی استودیوی الکترونیک آرتس (Electronic Arts) به‌روزرسان جدیدی برای بازی EA Sports UFC 4 منتشر کرده است که علاوه بر ایجاد بهبودهای عملکردی، دو مبارز جدید و شناخته‌ شده‌ یعنی نسخه‌ی افسانه‌ای Conor McGregor و Jiri Prochazka را در دسترس بازی‌بازان قرار خواهد داد.


طبق اطلاعات منتشر شده، نسخه‌ی افسانه‌ای Conor McGregor از ظاهر وی در مبارزه‌ با Dustin Poirier و شکست او پس از تنها یک دقیقه و ۴۶ ثانیه الهام گرفته شده است. در این مبارزه Conor McGregor موفق شد رده‌ی Performance of the Night را کسب نماید و این خاطره برای طرفداران وی بسیار ارزشمند و منحصر به فرد به شمار می‌آید. با این حال این محتویات ذکر شده تنها بخشی از موارد جدید به‌روزرسران ۷٫۰ بازی EA Sports UFC 4 به شمار می‌آیند.

 

علاوه بر دو مبارز معروف یعنی Conor McGregor و Jiri Prochazka، شخصیت‌های دیگری به مانند Jessica Andrade برای دو کلاس وزنی Flyweight و Bantamweight، دو مبارز به نام‌های Andre Bishop و Isaac Frost برای کلاس وزنی Heavyweight در دسترس قرار گرفتند.

 

همچنین عملکرد بخش MatchMaking در رقابت‌های Online Quick Fight با بهبودهای گسترده‌ای همراه خواهد بود تا بازی‌بازان بتوانند بهتر با رقیبانی در سطح یکسان به رقابت بپردازند. علاوه بر این موارد، کلیه‌ی انیمیشن‌های مربوط به دفاع کردن و دفع حملات رقیبان به صورت روان‌تر بازسازی شده‌اند و فن تهاجمی Calf Kick برای تمامی مبارزان بازی فعال شده است.

 

در هر صورت به‌نظر می‌رسد به‌روزرسان بعدی بازی EA Sports UFC 4 بسیار هیجان‌انگیز باشد و تغییرات عمده‌ای برای بازی‌بازان در نظر گرفته است. طرفداران مبارز معروف این رشته یعنی Conor McGregor می‌توانند علاوه بر دریافت نسخه‌ی افسانه‌ای با ظاهری کاملا منحصر به فرد، آیتم‌های ویژه‌ای خریداری نمایند که حاوی جملات مشهور وی هستند. عبارت‌هایی به مانند “The King is Back” یا “I Want to Apologize to Nobody” را می‌توان روی لباس‌های این شخصیت محبوب دنیای UFC در فروشگاه بازی پیدا نمود که برای طرفداران وی بسیار آشنا و هیجان‌انگیز به حساب می‌آیند.

 

عنوان مبارزه‌ای EA Sports UFC 4 هم‌اکنون بر روی کنسول‌های پلی‌استیشن ۴ و ایکس‌باکس وان در دسترس علاقه‌مندان قرار دارد.