در طی رویداد PC Gaming Show 2022، شرکت Modus Games با انتشار تریلر جدیدی از بازی Soulstice، تاریخ انتشار این اثر را اعلام کرد.

 

بازی Soulstice اثری در سبک اکشن نقش‌آفرینی به شمار می‌رود که استودیوی ایتالیایی Reply Game وظیفه‌ی توسعه‌ی آن را برعهده دارد. این بازی از برخی جهات شباهت‌هایی به سری Final Fantasy دارد و دشمنان نشان داده شده در تریلر جدید عنوان مذکور، شامل طیفی از شیاطین، هیولاها و جانوران گوناگون هستند. با پیشروی در طول روند گیم‌پلی این بازی، نبردهای گسترده‌ی زیادی در انتظار بازیکنان خواهد بود.

 

این بازی داستان دو خواهر به نام‌های Briar و Lute را روایت می‌کند که به عنوان Chimera دوباره متولد شده‌اند و تنها کسانی هستند که می‌توانند با Wraith‌ها، موجودات پست و درنده‌ای که وارد دنیا شدند، مبارزه نمایند. Chimera یک جنگجوی ترکیبی متولد شده از دو روح است.

 

دنیای بازی Soulstice بازیکنان را به مکان هایی پر از خطر و البته زیبایی می‌برد. این بازی از یک سیستم مبارزه‌ای متنوع و مبتنی بر ترکیبی که توسط تعداد زیادی سلاح و گزینه‌های شخصی‌سازی پشتیبانی می‌شود، بهره می‌برد.

 

بازی Soulstice در تاریخ 29 شهریور 1401 (20 سپتامبر 2022) برای ایکس‌باکس سری ایکس/اس، پلی‌استیشن 5 و رایانه‌های شخصی منتشر خواهد شد.