تاریخ انتشار بازی A Plague Tale: Requiem تا اواخر این ماه رسما اعلام خواهد شد.

 

دنباله A Plague Tale: Innocence تریلر جدیدی را در رویداد ایکس باکس و بتسدا (Bethesda) در روز یکشنبه دریافت کرد. با این حال، تریلر به سادگی با اعلام تاریخ انتشار 2022 به پایان رسید، بدون اینکه اطلاعات بیشتری درباره آن اعلام کند. اکنون شرکت فوکس اینترتینمنت (Focus Entertainment) تایید کرد که تاریخ انتشار بازی را در طول ارائه خود در اواخر این ماه اعلام خواهد کرد. این ناشر در تاریخ 2 تیر 1401 (23 ژوئن 2022) میزبان رویداد Focus Showcase خواهد بود که به نظر می‌رسد صرفا روی همین بازی متمرکز باشد. در توضیحات این رویداد آمده است:

برای فهمیدن تاریخ انتشار A Plague Tale: Requiem و یک تریلر گیم‌پلی جدید، در تاریخ 23 ژوئن با ما همراه باشید.

 

بازی A Plague Tale: Requiem اولین بار در ژوئن 2021 در کنفرانس E3 مایکروسافت معرفی شد. این بازی برای پلی استیشن 5، ایکس باکس سری X/S و PC منتشر خواهد شد. یک نسخه استریم ابری نیز برای سوییچ در دسترس خواهد بود. مایکروسافت همچنین تایید کرده است که این بازی در زمان عرضه روی گیم پس در دسترس خواهد بود.

 

بلزانی (Aurélie Belzanne)، مدیر ارتباطات استودیو اسوبو (Asobo)، قبل‌تر درباره Requiem گفته بود:

پس از پایان حماسی بازی اصلی و داستانی دلخراش، بازیکنان فصل دوم سفری احساسی را آغاز خواهند کرد. آن‌ها امیسیا (Amicia) و برادرش هوگو (Hugo) را در یک ماجراجویی جدید و خطرناک دنبال می‌کنند و هر کاری که لازم است برای زنده ماندن از یک دنیای بی‌رحمانه انجام می‌دهند. بازی A Plague Tale: Requiem دنباله مستقیم A Plague Tale: Innocence است.

 

او ادامه داد:

پیش از این، بازیکنان داستان تلخ امیسیا جوان و برادر کوچکش هوگو را در یک ماجراجویی دلخراش در تاریک‌ترین ساعات تاریخ تجربه کردند. امیسیا و هوگو که توسط سربازان اسیر شده و توسط انبوهی از موش‌های غیرقابل توقف محاصره شده بودند، یکدیگر را شناختند و به یکدیگر اعتماد کردند، زیرا آن‌ها برای زنده ماندن تلاش و برای یافتن جایگاه خود در جهان مبارزه می‌کردند.