استودیوی Interior/Night تریلری جدید از بازی روایی ماجراجویی As Dusk Falls منتشر کرد و تاریخ عرضه‌ی آن را 19 ژوئیه (29 خرداد) اعلام نمود.

 

طی رویداد ایکس باکس و بتسدا، رئیس استودیوی Interior/Night و کارگردان ایده‌پرداز بازی یعنی کارلین مارشال (Carline Marchal) تاریخ عرضه‌ی بازی برای رایانه‌های شخصی و ایکس باکس سری ایکس/اس را 19 ژوئیه (29 خرداد) عنوان کرد. این بازی همزمان با عرضه، روی سرویس ایکس باکس گیم‌پس نیز قرار خواهد گرفت.

 

بازی As Dusk Falls عنوانی ماجرایی و سینماتیک است و بر داستان‌گویی تمرکز دارد. بازیکنان هنگام تجربه‌ی بازی در نقش افرادی قرار می‌گیرند که در سال 1998 پس از سرقتی ناموفق در شهری کوچک از ایالت آریزونا (Arizona) دستگیر شده‌اند.

 

بازی بازکنان را با این پرسش مواجه می‌کند که آیا امکان رهایی از اثرات آسیب‌زای اعضای خانواده برای شخصیت‌های اصلی وجود دارد؟ یا فداکاری برای کسانی که دوستشان دارید، تا چه حدی ممکن خواهد بود؟ As Dusk Falls داستان دو خانواده را روایت خواهد کرد.

 

این بازی همچنین دارای قابلیت کوآپ است و از 8 بازیکن به صورت محلی، آنلاین یا ترکیبی از آن دو پشتیبانی می‌کند. برنامه‌ای برای موبایل نیز وجود دارد که برای تسهیل حالت چندنفره‌ی بازی طراحی شده است و امکان رأی‌گیری برای انتخاب‌های داستانی را فراهم می‌کند.