شرکت کپکام (Capcom) نیز در ماه ژوئن (خرداد) رویداد خاص خود را خواهد داشت و اطلاعات بیشتری را از عناوین قبلاً رونمایی شده، منتشر خواهد کرد.

 

کپکام ساعاتی پیش اعلام کرد که در تاریخ 23 خرداد 1401 (13 ژوئن 2022) ساعت 2:30 به وقت تهران، رویداد منحصر به فرد خود را برگزار می‌کند. طبق بیانیۀ منتشر شده، این رویداد 35 دقیقه به طول خواهد انجامید و به بازی‌هایی اختصاص دارد که پیش از این رونمایی شده‌اند. بنابراین، به احتمال زیاد مراسم مذکور به بازی‌های مورد انتظاری نظیر Resident Evil4 Remake ،Street Fighter 6 و Resident Evil 8 VR اختصاص خواهد داشت.

 

ما در جریان رویداد State of Play سونی شاهد بازی Resident Evil 4 Remake بودیم. در تریلر به اشتراک گذاشته شده، لیان اسکات کندی و برخی شخصیت‌های دیگر ماند اِیدا وانگ و اَشلی گراهام قابل مشاهده بودند.

 

کپکام اولین تریلر از گیم‌پلی Street Fighter 6 را در روز پنجشنبه گذشته به نمایش گذاشت و تایید کرد که این عنوان در سال 2023 منتشر خواهد شد. جالب است بدانید که نسخۀ ششم Street Fighter ادامه‌ای بر داستان نسخۀ سوم خواهد بود.

 

در حال حاضر، کپکام برای انتشار Monster Hunter Rise: Sunbreak آماده می‌شود. این بستۀ‌الحاقی Master Rank را به بازی می‌آورد و شامل هیولاها و زره‌های جدید نیز خواهد شد.