استودیوی Squanch Games، سازنده‌ی بازی High on Life، به تازگی تاریخ عرضه‌ی این شوتر اول شخص مترویدوینیا را برای ایکس باکس و PC اعلام کرده است.

 

بدون شک یکی از هایلایت‌های رویداد اخیر ایکس باکس و بتسدا بازی High on Life بود. این بازی شوتر اول شخص علمی-تخیلی توسط یکی از خالقان سریال Rick and Morty یعنی Justin Roiland توسعه یافته و قرار است علاوه بر گیم‌پلی شوتر خود، شامل المان‌های مترویدوینیا باشد. تمام تصاویری که تا به امروز از بازی دیده‌ایم امیدوارکننده بوده‌اند و خوشبختانه به نظر می‌رسد که برای تجربه‌ی این بازی نیاز نیست زیاد صبر کنیم.

 

به هنگام معرفی بازی، استودیوی Squanch Games اعلام کرد که بازی در ماه اکتبر سال جاری منتشر می‌شود. با این حال خبری از اعلام تاریخ دقیق انتشار نبود. حال به لطف صفحه‌ی بازی در فروشگاه ایکس باکس و تایید رسمی استودیوی Squanch Games در توئیتر، مشخص شده که بازی High on Life در تاریخ 25 اکتبر سال 2022 (سه شنبه، 3 آبان 1401) عرضه خواهد شد.

 

بازی High on Life قرار است برای ایکس باکس وان، ایکس باکس سری ایکس/اس و پلتفرم PC عرضه شود. هم‌چنین می‌توانید این بازی را از روز عرضه بر روی سرویس Xbox Game Pass تجربه کنید.