یک منبع داخلی مشهور تصاویر هنری جدیدی را از بازی مورد انتظار God of War Ragnarok و برخی باس‌های حاضر در بازی فاش کرده است.

 

در حالی که منتظر ویدیوهای بیشتری از گیم‌پلی God of War Ragnarok هستیم، داسک گالم (Dusk Golem)، منبع داخلی مشهور Resident Evil و Silent Hill، تصاویر هنری متعددی را از این عنوان به اشتراک گذاشته است که برخی باس‌ها و دشمنان را به نمایش می‌گذارد. شما از طریق این نشانی می‌توانید تصاویر مفهومی مذکور را مشاهده کنید. دقت داشته باشید که این تصاویر تنها طرح مفهومی بوده و این احتمال وجود دارد که ورژن نهایی تفاوتی اساسی با آن داشته باشد.

 

همان‌طور که می‌دانید، کاور مجلۀ جدید گیم‌اینفورمر به بازی God of War Ragnarok اختصاص دارد. در این مجله می‌توانید مصاحبه با اریک ویلیامز (Eric Williams)، کارگردان بازی، را مطالعه کنید. همچنین گفت‌وگویی با اعضای ارشد سانتا مونیکا (Santa Monica) از جمله طراحان ارشد رابط کاربری، سیستم مبارزات و مراحل در شمارۀ جدید مجله گیم‌اینفورمر وجود خواهد داشت. از سوی دیگر، در مورد بازی جزئیاتی از ابزار و سلاح‌‌های کریتوس، یک قلمروی کاملاً جدید و دیده نشده که محل زندگی کوتوله‌ها است و قابلیت‌های دسترسی متعدد به اشتراک گذاشته خواهد شد.

 

بازی God of War Ragnarok در تاریخ 18 آبان (9 نوامبر) سال جاری برای پلی استیشن 4 و 5 عرضه خواهد شد.