طبق آمار و ارقام منتشر شده، بازی ترسناک و چند نفره‌ی Dead by Daylight که به تازگی پنجمین سالگرد انتشار خود را با هوادارانش جشن گرفت، اکنون به آمار تعداد بازی‌باز همزمان بیش از ۱۰۰ هزار نفری دست یافته است که یک موفقیت بزرگ برای تیم توسعه و پشتیبانی به شمار می‌آید.

 

شاید تاکنون به تجربه‌ی بازی ترسناک و چند نفره‌ی Dead by Daylight نپرداخته‌اید اما بدون شک نام آن را شنیده‌اید. به نظر می‌رسد محبوبیت این عنوان با گذشت زمان در حال افزایش بوده و همچنان از زمان انتشار تاکنون روند صعودی خود را حفظ کرده است. چند روز قبل بود که استودیوی سازنده یعنی بوهیما اینتراکتیو (Bohemia Interactive) با انتشار یک نقشه‌ی جدید با پس زمینه‌ی سری Resident Evil، پنجمین سالگرد انتشار بازی Dead by Daylight را با طرفداران آن جشن گرفت.

 

حال بعد از گشت چند روز، استودیوی بوهیما اینتراکتیو با استناد بر آمار وب‌سایت تحلیل و گردآوری آمار Steam DB، در یک بیانیه اعلام کرد که بازی Dead by Daylight به یک نقطه‌ی عطف جدید دست یافته و تعداد بازی‌بازان آنلاین و همزمان آن از رقم ۱۰۰ هزار نفر گذشته است. البته با توجه به محبوبیت بازی در میان طرفداران سبک وحشت، انتظار می‌رود این روند همچنان صعودی باشد؛ به طوری که تاکنون این آمار به عدد ۱۰۵ هزار بازی‌باز رسیده است.

 

عنوان Dead by Daylight هم‌اکنون بر روی گوشی‌های هوشمند، رایانه‌های شخصی، سرویس گوگل استدیا و کنسول‌های پلی‌استیشن ۵، پلی‌استیشن ۴، ایکس‌باکس وان، ایکس‌باکس سری اس و سری ایکس در دسترس علاقه‌مندان قرار دارد.