بازی Horizon Forbidden West با افزایش 35 درصدی فروش فیزیکی نسبت به هفته‌ی گذشته توانست جایگاه خود را در صدر جدول فروش هفتگی بریتانیا تثبیت نماید.

 

 

از طرف دیگر، بازی استراتژی Two Point Campus در هفته‌ی اول انتشار خود رده‌ی دوم جدول فروش بازی‌های فیزیکی بریتانیا را از آن خود نمود. همچنین این بازی احتمالاً در بخش فروش دیجیتالی می‌تواند روی پلتفرم PC بسیار قوی عمل کند. دانلود دیجیتالی این بازی در اواخر هفته در دسترس خواهد بود.

 

بر اساس اطلاعات منتشر شده، 64 درصد از فروش فیزیکی بازی Two Point Campus به نسخه‌ی نینتندو سوییچ، 19 درصد آن به نسخه‌ی پلی استیشن 5، 12 درصد به نسخه‌ی پلی استیشن 4 و 5 درصد آن به کنسول‌های ایکس باکس اختصاص دارد. همچنین این بازی همانند نسخه‌ی قبلی خود، Two Point Hospital، برای مشترکان سرویس ایکس باکس گیم پس در دسترس است.

 

در این هفته به جز دو بازی Horizon: Forbidden West و Two Point Campus، تقریباً سایر عناوین Top Ten جدول بریتانیا با کاهش فروش مواجه شدند. Xenoblade Chronicles 3 که اخیراً برای نینتندو سوییچ منتشر شده، بار دیگر با افت فروش و سقوط در جدول مواجه گردیده است. بازی مذکور در این هفته، با کاهش 50 درصدی فروش هفتگی به رتبه‌ی 15 جدول فروش فیزیکی بریتانیا سقوط کرد.

 

فهرست 10 بازی پرفروش فیزیکی هفته‌ی اخیر در بریتانیا (منتهی به 13 آگوست) به شرح زیر است:

نام بازی رتبه‌ی این هفته
Horizon Forbidden West 1
Two Point Campus 2
Nintendo Switch Sports 3
Mario Kart 8: Deluxe 4
Gran Turismo 7 5
Lego Star Wars: The Skywalker Saga 6
Pokemon Legends: Arceus 7
Animal Crossing: New Horizons 8
Minecraft (Switch Edition) 9
F1 22 10