در جریان هفته گذشته و جدول فروش هفتگی انگلستان بود که بازی Nintendo Switch Sports صدر جدول فروش هفتگی انگلستان را از آن خود کرده. این در حالی است که در جریان هفته منتهی به 17 اردیبهشت ماه (هفت می) می‌بینیم Nintendo Switch Sports همچنان صدرجدول را دراختیار دارد، اما شاهد موارد جالب دیگری نیز در این جدول هستیم.

 

در رتبه دوم، بازی Lego Star Wars: The Skywalker Saga قرار دارد و بازی Horizon Forbidden West استودیو گوریلا جایگاه سوم را از آن خود کرده است. این در حالی است که بازی Mario Kart 8 Deluxe چهارم شد و Kirby and the Forgotten Lands جایگاه پنجم را به خود اختصاص داد.

 

در نیمه دوم جدول، بازی Pokemon Legends: Arceus ششم و بازی Elden Ring هفتم شده‌اند. در انتها بازی Grand Theft Auto 5 هشتم شده است و Sifu هم در هفته اول حضور خود در جدول فروش هفتگی انگلستان، نهم شده است. دراین‌میان اشاره کنم که نسخه فیزیکی سیفو به‌تازگی عرضه شد و برای همین تازه این بازی مستقل وارد جدول فروش نسخه‌های فیزیکی بازی‌های ویدیویی در بریتانیا شده است. نسخه نینتندو سوییچ Minecraft مجددا به جمع 10 بازی پرفروش چارت انگلستان بازگشت و دهم شده است.

 

در ادامه می‌توانید 10 بازی پرفروش جدول فروش هفتگی نسخه‌های فیزیکی بازی‌ها در بریتانیا را مشاهده کنید

نام بازی رتبه‌ی این هفته
Nintendo Switch Sports 1
Lego Star Wars: The Skywalker Saga 2
Horizon Forbidden West 3
Mario Kart 8 Deluxe 4
Kirby and the Forgotten Lands 5
Pokemon Legends: Arceus 6
Elden Ring 7
Grand Theft Auto 5 8
Sifu 9
نسخه نینتندو سوییچ Minecraft 10