بازی LEGO Star Wars: The Skywalker Saga با ثبت آمار نزدیکی به آمار فروش زمان عرضه‌ی Elden Ring، صدر جدول فروش هفتگی عناوین دیجیتالی بریتانیا را تصاحب کرد.

 

بر اساس گزارش GSD، بازی جدید شرکت برادران وارنر (Warner Bros) و استودیوی TT Games، میزان 61 درصد از آمار فروش خود در بریتانیا در هفته‌ی گذشته را از طریق فروشگاه‌های دیجیتالی ثبت کرد. این موضوع بدان معناست که آمار فروش نسخه‌های فیزیکی و دیجیتالی LEGO Star Wars: The Skywalker Saga اختلاف بسیار کمی نسبت به آمار فروش نسخه‌های فیزیکی و دیجیتالی بازی Elden Ring در زمان عرضه‌ی آن دارد.

 

در مجموع، این بازی با اختلاف بسیار اندک به جایگاه دومین بازی بزرگ عرضه شده در سال 2022 در بریتانیا و به سریع‌ترین آمار فروش عناوین LEGO دست یافته است.

 

لازم به ذکر است که آمار فروش نسخه‌ی دیجیتالی این بازی نشان‌دهنده‌ی غالب بودن پلتفرم ایکس باکس در فروش دیجیتالی این بازی است. در کل، ۴۱ درصد از آمار فروش این بازی در کنسول‌های ایکس باکس، ۳۴ درصد در پلی استیشن، ۱۸ درصد در رایانه‌های شخصی و ۷ درصد در نینتندو سوییچ به ثبت رسیده است.

 

آمار فروش کلی بازی (فیزیکی و دیجیتالی) نیز نشان دهنده‌ی فروش 39 درصدی در پلی استیشن، 34 درصدی در ایکس باکس، 16 درصدی در سوییچ و 11 درصدی بازی LEGO Star Wars: The Skywalker Saga در پلتفرم رایانه‌های شخصی است.

 

همچنین، بازی Chrono Cross: The Radical Dreamers Edition به عنوان یک بازی تازه وارد در این هفته در جایگاه نهم آمار فروش عناوین دیجیتالی بریتانیا قرار دارد.

 

در ادامه می‌توانید این فهرست را مشاهده کنید:

بازی رتبه
LEGO Star Wars: The Skywalker Saga (Warner Bros) ۱
Elden Ring (Bandai Namco) و FIFA 22 (EA) ۲
Grand Theft Auto 5 (Rockstar) ۳
WWE 2K22 (2K Games) ۴
NBA 2K22 (2K Games) ۵
Red Dead Redemption 2 (Rockstar) ۶
F1 2021 (EA) ۷
Tiny Tina: Wonderlands (2K Games) ۸
Chrono Cross: The Radical Dreamers Edition (Square Enix) ۹
Grand Theft Auto Online (Rockstar) ۱۰