نسخه‌های بازی Persona 5 که شامل Persona 5 Royal و Persona 5 Strikers می‌شوند، حدود 46.6 درصد از کل فروش سری را تشکیل می‌دهند.

 

گزارش سالانه یکپارچه سگا (SEGA) برای سال 2022 اعلام شد و اطلاعاتی از فروش آی‌پی‌های این شرکت را از 1 آوریل 2021 تا 31 مارس 2022 ارائه می‌کند. این آمار نشان داد که سری Persona، حدود 15.5 میلیون نسخه در سراسر جهان فروخته است. این درحالی است که این سری از اسباب‌بازی‌ها، دستگاه‌های pachislot و pachinko، عناوین بسته‌بندی شده، عناوین دیجیتالی و غیره نیز برای سگا درآمدزایی کرده است.

 

فروش Persona 5 نیز در سال گذشته افزایش چشم‌گیری داشت. چهار عنوانPersona 5: Dancing in Starlight، Persona 5، Persona 5 Royal و Persona 5 Strikers در مجموع 7.22 میلیون واحد فروختند که آمار و ارقام فوق‌العاده‌ای به‌نظر می‌رسد. این بازی‌ها حدود 46.6 درصد از کل فروش فرنچایز را تشکیل می‌دهند که 77 درصد آن توسط مصرف کنندگان خارج از کشور ژاپن خریداری شده است.

 

از آنجایی که Persona 5 Royal به تازگی برای ایکس باکس سری اکس و اس، ایکس باکس وان، پلی استیشن 5، PC و نینتندو سوییچ عرضه شد، فروش آن ممکن است تا سال آینده حتی بیشتر شود. در آخرین آمار رسمی گزارش شده بود که این بازی حدود 1.8 میلیون نسخه تا ژوئن 2021 فروخته است.