یکی از اینسایندرهای شناخته‌شدۀ پلی استیشن، خبر بدی برای طرفداران بازی Bloodborne دارد که انتظار یک نسخۀ ریمستر را برای پلی استیشن 5 یا PC داشتند.

 

یکی از اینسایدرهای مشهور پلی استیشن به‌تازگی اخبار بدی را در رابطه با بازی محبوب استودیوی فرام سافتور (FromSoftware) یعنی Bloodborne منتشر کرده که بسیاری از طرفداران را ناامید می‌کند. در سال‌های اخیر، تقاضای عموم از پلی استیشن برای ساخت یک نسخۀ ریمستر از این بازی حتی بیش‌تر از گذشته شده و البته به‌نظر می‌رسد که با وجود درخواست‌ها، هنوز هم سونی و فرام سافتور پس از عرضۀ یک بستۀ الحاقی در سال 2015، برنامه‌ای برای این عنوان نداشته باشند.

 

در یک مکالمۀ جدید در حساب اجتماعی‌ خود، جیسون شرایر (Jason Schreier) از وب‌سایت بلومبرگ در پاسخ به درخواست یکی از کاربران مبنی بر «لو دادن» وجود نسخۀ ریمستر این بازی، پاسخ داد که «نمی‌توانم آن‌چه که وجود ندارد را لو بدهم.» که به‌طور کلی احتمال ساخته شدن این اثر را رد می‌کند. شرایر یکی از شناخته‌شده‌ترین شخصیت‌ها در زمینۀ روابط خوب با سازندگان و کمپانی‌های بازی‌سازی است و به‌همین دلیل هم ابتدا این سوال از او پرسیده شد.

 

باوجود این‌که شنیدن این صحبت باعث تعجب نیست، اما گفتۀ شرایر با شایعاتی که در طول سال گذشته شنیده بودیم مطابقت ندارد. در عوض، اینسایدرهای معتبر دیگری پیش‌تر گفته بودند که احتمالاً نسخه‌ای از بازی Bloodborne در آینده‌ای نزدیک عرضه می‌شود. علاوه بر این، حتی گفته شده بود که یک دنبالۀ احتمالی برای این بازی توسط بلوپوینت گیمز (Bluepoint Games) که قبلاً ریمیک Demon’s Souls را ساخته بود، در حال توسعه است.

 

به‌نظر شما ممکن است پلی استیشن به‌ هر دلیلی بازی Bloodborne را به میادین بازگرداند؟ یا این‌که این عنوان محبوب هم قرار است به سرنوشت بازی‌های مفقود و مردۀ دیگر دچار شود؟