بنا بر اطلاعات فروشگاه پلی استیشن (Playstation Store)، دو بازی Oddworld: Abe’s Oddysee و Ridge Racer 2 از طریق اشتراک پریمیوم پلی استیشن پلاس قابل دسترسی هستند.

 

سرویس پلی استیشن پلاس جدید به زودی و طی چند هفته‌ی آینده در مناطق مختلف دنیا در دسترس قرار می‌گیرد. این سرویس فردا در قاره‌ی آسیا به راه می‌افتد و در خلال آماده‌سازی مورد مذکور، چندین فهرست از بازی‌های کلاسیک نوع پریمیوم پلی استیشن پلاس در فروشگاه پلی استیشن قرار گرفته است.

 

با توجه به این فهرست‌ها، دو بازی جدید در نوع پریمیوم این سرویس وجود خواهند داشت که شامل پلتفرمر دوبعدی استودیوی Oddworld Inhabitants یعنی Oddworld: Abe’s Oddysee و ریسینگ شبیه‌ساز شرکت بندای نامکو (Bandai Namco) یعنی Ridge Racer 2 می‌شوند. عنوان نخست سال 1997 برای پلی استیشن 1 و عنوان دوم سال 2006 برای کنسول دستی PSP منتشر شده بود.

 

شایان ذکر است که فهرست‌های مذکور به جزئیات بیش‌تری از این دو بازی نیز اشاره می‌کنند. ویژگی‌های برابرسازی (Emulation) مختلفی در آن‌‎ها وجود خواهد داشت که پیش از این تأیید نشده بودند. همچنین، علاوه بر ارتقای کیفیت رندر نهایی، این بازی‌ها از قابلیت‌های بازگشت به عقب، ذخیره‌سازی سریع، فیلترهای ویدئویی متفاوت و بارگذاری فایل ذخیره به صورت آنلاین، بهره خواهند برد.

 

قیمت خرید جداگانه‌ی این عناوین برای حساب‌های کاربری مربوط به کشور مالزی نیز در این فهرست‌ها ذکر شده است. این قیمت‌ها بین 20 تا 39 رینگیت (معادل 5 تا 10 دلار) خواهند بود.

 

هفته‌ی گذشته، سونی بخشی از بازی‌هایی که در آغاز این سرویس در اختیار مشترکین قرار می‌گیرند را اعلام کرد که شامل 9 بازی پلی استیشن 1 و یک بازی PSP هم می‌شدند. فهرست عناوین نوع اکسترای این سرویس نیز از چندین بازی فرست‌پارتی و تردپارتی پلی استیشن 4 و 5 تشکیل خواهد شد.