به نظر می‌رسد راکستار گیمز (Rockstar Games) به منظور توسعه‌ی هر چه بهتر و سریع‌تر GTA 6، فهرست‌های شغلی جدید را برای این بازی منتشر کرده است.

 

بر اساس گزارش سایت PC GamesN، در طول یک روز اخیر 70 موقعیت شغلی جدید توسط راکستار گیمز منتشر شده است. در مجموع، 227 موقعیت باز وجود دارد که این مشاغل از یک طراح همکار مسئول در رویدادهای جهان باز تا یک طراح دیالوگ برای کمک به ساخت روایت‌های تعاملی نوآورانه متغیر است.

 

همچنین فهرست‌های شغلی شامل فراخوان برای جذب انیماتورها، مهندسان، تسترها و غیره است. این مشاغل در تعدادی از استودیوهای راکستار از جمله Rockstar New York، Rockstar North، Rockstar San Diego، Rockstar New England و Rockstar India هستند.

 

در حالی که فرض بر این است که این لیست‌های شغلی جدید برای موقعیت‌های مرتبط با GTA 6 هستند، اما شغل‌ها به‌طور خاص به عنوان جهان باز آینده Rockstar اشاره نمی‌کنند. یکی از موقعیت‌ها به GTA+ اشاره می‌کند، سرویس اشتراک جدید GTA Online که می‌تواند احتمالاً به روشی ناشناخته در GTA 6 نقش داشته باشد. اما در بیشتر موارد، موقعیت‌ها، اگر به هر نوع خاصی از بازی اشاره می‌کنند، معمولاً به بازی‌های «جهان باز» و تمام جنبه‌ها و چالش‌های مختلف عناوینی مانند GTA اشاره دارند.

 

طبق برخی از شایعات، ظاهراً داستان بازی GTA 6 در شهر وایس سیتی مدرن جریان دارد. اخیراً نیز شایعاتی در خصوص اسم رمز این بازی و جزئیاتی از شخصیت اصلی آن منتشر شده است. علاوه بر این، مدتی پیش اعلام شد که توسعه‌ی بازسازی Red Dead Redemption و GTA 4 به دلیل تمرکز راکستار روی ساخت GTA 6 کنار گذاشته شده‌اند.