تام هندرسون (Tom Henderson) در گزارش اخیر خود می‌گوید طبق اطلاعاتی که به دست آورده است، در سه ماهه پایانی سال جاری میلادی بار دیگر از بازی Dead Island 2 رونمایی خواهد شد.

 

منابع آگاه از برنامه‌های مربوط به Dead Island 2 اشاره کرده‌اند که این بازی احتمالاً در اواخر سال جاری مجدداً رونمایی می‌شود. با وجود این که تاریخ دقیقی برای معرفی دوباره‌ی بازی Dead Island 2 ارائه نشده است، اما گفته می‌شود احتمال دارد این عنوان در طی مراسم The Game Awards 2022 معرفی شود.

 

ظاهراً بازی Dead Island 2 تمرکز زیادی روی بخش همکاری (Co-Op) خواهد داشت و استودیوی دمباستر (Dambuster) نیز تاکید بالایی روی این ویژگی داشته است. علاوه بر این، به نظر می‌رسد 5 الی 6 شخصیت جدید در بازی مذکور حضور خواهند داشت. برخی از منابع به تام هندرسون گزارش داده‌اند که داستان بازی Dead Island 2 در چندین مکان مختلف از جمله هالیوود و سانفرانسیسکو جریان خواهد داشت.

 

پیش از این کمپانی امبریسر گروپ (Embracer Group) در طی یکی از گزارش‌های مالی خود اشاره کرده بود که بازی Dead Island 2 احتمالاً تا انتهای مارس سال 2023 عرضه خواهد شد. همچنین منبع دیگری اشاره کرده است که این اثر زودتر از آنچه هواداران انتظار آن را دارند، منتشر می‌شود.