بنابر بر گفته‌های یکی از ژورنالیست‌های صنعت بازی، ظاهراً رویداد بعدی Nintendo Direct که انتظار می‌رود در هفته‌ی پیش رو برگزار شود، به نمایش بازی‌های ثرد پارتی اختصاص خواهد داشت.

 

ناچو رکینا (Nacho Requena)، سردبیر مجله‌ی اسپانیایی Manual، اخیراً در جریان یک استریم در توییچ، به مخاطبان اعلام کرده بود که انتظار می‌رود در رویداد بعدی Nintendo Direct بازی‌هایی از سوی ناشران بزرگ معرفی شود.

 

وی در این باره گفت:

در سه‌شنبه‌ی پیش رو شاهد برگزاری یک Nintendo Direct جدید خواهیم بود. این رویداد عمدتاً روی بازی‌های ثرد پارتی تمرکز دارد. این همان چیزی است که می‌توانم از این رویداد انتظار داشته باشم. همچنین به من گفته شده است که برخی از بازی‌های سری Persona در این رویداد حضور خواهند داشت، اگرچه نمی‌دانم کدام بازی‌ها حضور دارند. همچنین به من گفته شده است که بازی دیگری نیز وجود خواهد داشت که مدتی می‌شود بر روی پلتفرم‌های دیگر در دسترس بوده است. در واقع این عنوان چهار سال است که در دسترس قرار دارد.

 

مدتی پیش ادعا شد که شرکت راکستار گیمز (Rockstar Games) قصد دارد بازی Red Dead Redemption 2 را برای نینتندو سوییچ عرضه نماید. بنابراین ممکن است در رویداد مذکور شاهد معرفی این اثر برای نینتندو سوییچ باشیم.

 

یکی دیگر از نویسندگان بازی برای اولین بار در اوایل ماه ژوئن ادعا کرد که یک Nintendo Direct جدید قرار است در هفته‌ی آینده برگزار شود که منابع وب‌سایت VGC این ادعا را تأیید کردند.

 

تایید شده است که بازی‌های Splatoon 3، Bayonetta 3 و Mario + Rabbids: Sparks of Hope در طی سال جاری میلادی عرضه خواهند شد. با این حال، انتشار دنباله‌ی بازی Legend of Zelda: Breath of the Wild به سال 2023 موکول شده است.