رویداد Gamescom Opening Night Live که افتتاحیه‌ی مراسم Gamescom اصلی به شمار می‌رود، امسال بار دیگر با میزبانی جف کیلی (Geoff Keighley) برگزار می‌شود. در این رویداد می‌توانید انتظار معرفی بازی‌ها و تریلرهای جدید را داشته باشید.

 

در اوایل سال جاری بود که اعلام شد رویداد Gamescom برای آگوست سال 2022 باز خواهد گشت و قرار است شاهد ترکیبی از یک رویداد دیجیتال و حضوری باشیم. این رویداد قرار است از بیست و چهارم آگوست تا بیست و هشتم آگوست برگزار شود. با توجه به نزدیک شدن به این تاریخ، اطلاعات بیشتری از این رویداد هم در دسترس ما قرار می‌گیرند.

 

برای مثال به تازگی اعلام شده که رویداد افتتاحیه‌ی Gamescom Opening Night Live امسال هم رخ خواهد داد. جف کیلی در توئیتر خود گفته که قرار است نقش تهیه‌کننده و میزبان را در این رویداد که بیست و سوم آگوست، دقیقا یک شب قبل از آغاز رویداد اصلی، برگزار خواهد شد ایفا کند. در جریان این رویداد افتتاحیه می‌توانید انتظار معرفی بازی‌های جدید و نمایش برنامه‌های رویداد اصلی را داشته باشید.

 

در حال حاضر مایکروسافت، یوبی‌سافت و بندای نامکو اعلام کرده‌اند که در جریان رویداد Gamescom امسال حضور خواهند داشت. در طرف مقابل هم نینتندو و سونی اعلام کرده‌اند که در این رویداد حاضر نخواهند شد. با گیمفا برای پوشش کامل این رویداد و اخبار مربوط به آن همراه باشید.