در به‌روز‌رسانی ماهانه بازی Forza Motorsport، کریس ایساکی (Chris Esaki)، کارگردان بازی، پیاده‌سازی ری تریسینگ درون بازی را تایید کرد.

 

اخیرا طرفداران نیم نگاهی بازی شبیه‌ساز رانندگی آینده استدیوی Turn10، یعنی Forza Motorsport‌، داشته‌اند. در حالی که بازی از نظر بصری بسیار زیبا به نظر می‌رسد، طرفداران در این فکر هستند که آیا پیاده‌سازی ری تریسینگ مانند Gran Turismo 7 محدود به بازپخش‌ها و پیش‌نمایش ماشین‌ها خواهد بود یا خیر. در این راستا، کریس ایساکی، کارگردان بازی، در آخرین به‌روز‌‌رسانی ماهانه Forza برای روشن‌سازی این موضوع توضیحاتی ارائه داد.

 

ایساکی اظهار کرد که ری تریسینگ بخشی از تجربه خواهد بود و در حین گیم‌پلی بازی فعال خواهد بود. او همچنین اشاره کرد که این فناوری محدود به حالت‌هایی مثل Photo Mode یا بازپخش نخواهد بود و به ری تریسینگ درون جاده در هنگام تریلر معرفی اشاره و اعلام کرد که این موضوع برای فریب طرفداران نبوده است. خلاصه، به نظر می‌رسد که Forza Motorsport دارای ری تریسینگ خواهد بود.

 

ری تریسینگ، در بازی، در جاده‌ها و از همه مهمتر به صورت همزمان در طول گیم‌پلی وجود دارد. من واقعا می‌خواستم این قضیه را روشن کنم. وقتی می‌گوییم درون جاده، منظور ما فقط در بازپخش‌ها یا حالت Photo Mode درون جاده نیست. ما قصد گمراه کردن شما را نداریم. وقتی شما در حال رانندگی هستید، وقتی در حال بازی هستید، ری تریسینگ فعال است.

 

بازی Forza Motorsport در بهار سال 2023 برای کنسول های ایکس باکس سری ایکس/اس و PC عرضه خواهد شد.