شرکت 2K Games و استودیوی هنگر (Hangar 13) در سالگرد 20 سالگی فرنچایز Mafia، به صورت رسمی از ساخت نسخه‌ی چهارم این بازی خبر دادند.

 

پیش از این، شایعات و گزارش‌های متعدد اشاره کرده بودند که بازی جدیدی از سری Mafia در دست توسعه قرار دارد. حال این خبر به صورت رسمی تایید شده است. رومن هلادیک (Roman Hladík)، مدیر کل استودیوی هنگر 13، در طی مصاحبه‌ای که امروز در وب‌سایت رسمی بازی Mafia منتشر شد، اعلام نمود نسخه‌ی جدید این فرنچایز در دست ساخت است.

 

رومن هلادیک که پیش از این روی نسخه‌های قبلی سری Mafia کار کرده است، در این مصاحبه اظهار داشت نسخه‌ی جدید Mafia در مراحل ابتدایی توسعه‌ی خود قرار دارد و به این زودی‌ها منتشر نخواهد شد. با این حال، ساخت این بازی خبر بسیار خوبی برای طرفداران سری Mafia محسوب می‌شود.

 

مدیر استودیوی هنگر 13 در این باره گفت:

بسیار خوشحالم که تایید کنم ما کار روی پروژه جدیدی از سری Mafia را آغاز کرده‌ایم. این بازی چند سال تا انتشار فاصله دارد و در حال حاضر نمی‌توانیم اطلاعاتی را در مورد آن به اشتراک بگذاریم. با این حال، از این که به کار روی این فرنچایز محبوب ادامه دهیم و بازیکنان خود را با داستان‌های جدید سرگرم می‌کنیم، بسیار هیجان‌زده هستیم.

 

طبق شایعات و گزارش‌های مختلف، ظاهراً نسخه‌ی جدید Mafia پیش‌درآمدی بر نسخه‌ی اول این مجموعه است و به نظر می‌رسد داستان آن حول شخصیت دون سالیری (Don Salieri) خواهد بود.