کارگردان The Callisto Protocol یعنی گلن اسکافیلد (Glen Schofield) تصویری در توییتر منتشر کرده است که یکی از دشمنان این عنوان ترس و بقا را به نمایش می‌گذارد.

 

عناوین ترس و بقای زیادی در شرف انتشار قرار دارند که ساخته‌ی علمی‌تخیلی استودیوی استرایکینگ دیستنس (Striking Distance Studio) یکی از مهم‌ترین آن‌ها است. سازندگان پیش‌تر قول تجربه‌ای را داده بودند که عناصر ترسناک بازی نسبت به اکشن آن، از اولویت بیش‌تری برخوردارند. همچنین، در گذشته اعلام شده بود که بازیکنان در این بازی با 10 الی 11 نوع مختلف از دشمنان روبه‌رو می‌شوند. اکنون، یکی از این دشمنان رونمایی شده است.

 

رئیس استودیوی استرایکینگ دیستنس و کارگردان بازی The Callisto Protocol اخیراً در صفحه‌ی توییتر خود تصویری را از دشمن مذکور به اشتراک گذاشته است. این دشمن که «نابینا» (The Blind) نام دارد، یکی از بیوفاژهای (Biophage) بازی است که در تاریکی رشد کرده و خود را با آن وفق داده است. با این توضیحات، چگونگی استفاده از این دشمن در بازی جالب توجه خواهد بود.

 

متن توییت یادشده و تصویر انتشاریافته در ادامه قابل مشاهده است:

موجودات فوق‌العاده‌ای در بازی The Callisto Protocol داریم. گروه طراحی شخصیت‌هایمان باورنکردنی است. این موجود «نابینا» نام دارد؛ بایوفاژی که در تاریکی رشد کرده و خود را با آن وفق داده است.

گلن اسکافیلد

 

 

بازی The Callisto Protocol در تاریخ 2 دسامبر (11 آذر) برای رایانه‌های شخصی، پلی استیشن 5، پلی استیشن 4، ایکس باکس سری ایکس/اس و ایکس باکس وان منتشر خواهد شد.