با توجه به عضویت فردی جدید و باسابقه در تیم حقوقی سونی، به نظر می‌رسد که این شرکت برای خرید‌های آینده‌ی خود در حال آماده‌سازی است.

 

تا کنون چندین بار به این موضوع اشاره شده که سونی به دنبال گسترش خود است. با توجه به تصاحب بانجی (Bungie) توسط این شرکت نیز می‌توان انتظار خرید‌های بیش‌تری را داشت. اکنون، با استخدام کارکن جدید این شرکت به نظر می‌رسد که سونی در حال تقویت تیم حقوقی خود جهت آماده‌سازی برای خرید‌های بیش‌تر است.

 

این شرکت گرگوری مک کاردی (Gregory McCurdy) را در مقام وکیل ضدانحصار (Antitrust) و سیاست‌گذاری عمومی (Public Policy) به خدمت گرفته است. شغل پیشین مک کاردی هدایت گروهی از کارکنان شرکت اوبر (Uber) در دعوی قضایی پرونده‌های ضدانحصار و فرآیند اخذ حق ادغام شرکت‌ها (Merger clearance proceedings) بود. این بخش از کارنامه‌ی کاری مک کاردی، او را به هدفی مناسب برای شغل مذکور در شرکت سونی تبدیل می‌کند.

 

او در صفحه‌ی لینکدین (LinkdIn) خود گفت: جهان بازی‌های ویدیویی شگفت‌انگیز است و برای من، ماجرایی جدید و فوق‌العاده خواهد بود. این جهان را از زمانی که در مایکروسافت کار می‌کردم و ایکس باکس برای رقابت با پلی استیشن عرضه شد، کمی می‌شناسم.گرگوری مک کار

جهان بازی‌های ویدیویی شگفت‌انگیز است و برای من، ماجرایی جدید و فوق‌العاده خواهد بود. این جهان را از زمانی که در مایکروسافت کار می‌کردم و ایکس باکس برای رقابت با پلی استیشن عرضه شد، کمی می‌شناسم.

گرگوری مک کاردی

آخرین اخبار رسمی این شرکت در رابطه با خرید استودیوهای دیگر به تصاحب پلتفرم ورزش‌های الکترونیکیِ (esports) Repeat.gg برمی‌گردد که با توجه به آن، سونی قطعاً خواهان سرمایه‌گذاری بیش‌تر در حوزه‌ی ورزش‌های الکترونیکی است.