با نسخه‌ی پلی استیشن Backbone One، تحت تاثیر ظاهر کنترل بی‌سیم DualSense، به‌راحتی عناوین پلی استیشن را از طریق PS Remote Play در آیفون بازی کنید.

 

حالت ظاهری نسخه‌ی پلی استیشن کنترل Backbone One توسط تیم طراحی Backbone در همکاری با پلی استیشن شکل گرفته است. رنگ‌ها، مواد و نازک‌کاری‌ها، حتی دکمه‌های شفاف و ظاهر متمایز و متحرک آن، همه از طراحی کنترل بی‌سیم DualSense کنسول پلی استیشن 5 الهام گرفته و آن ‌را کاملا با دیگر محصولات پلی استیشن 5 مانند هدست سه‌بعدی Pulse که می‌تواند به صورت مستقیم به کنترل Backbone متصل شود، هماهنگ می‌کند.

 

Backbone One یک ابزار ضروری برای طرفداران پلی استیشن در آیفون است. اگر به اینترنتی با پهنای باند بالا و پلی استیشن 4 یا پلی استیشن 5 دسترسی دارید، یک آیفون را به Backbone One متصل و از طریق قدرت نرم‌افزار PS Remote Play بی‌درنگ شروع به اجرای عناوین پلی استیشن 4 یا پلی استیشن 5 خود کنید؛ حال اگر بیرون، نزدیک یا حتی جایی در خانه باشد.

 

همچنین Backbone One به خوبی با بازی‌های اپ استور و دیگر عناوین سرویس‌محور دارای پشتیبانی از کنترل مثل Genshin Impact، Fantasian، Call of Duty: Mobile و … کار می‌کند. بازیکنان می‌توانند برای شخصی سازی تجربه‌ی پلی استیشن خود نرم‌افزار Backbone را دانلود کنند. در داخل نرم‌افزار، ترکیب‌های متعددی مانند علامت‌های اختصاصی بیانگر شکل‌های نمادین پلی استیشن و قابلیت جستجو میان صدها بازی را خواهید دید.

 

 

همچنین درون نرم‌افزار Backbone یک ردیف اختصاصی مربوط به انتشارات و به‌روز‌رسانی‌های جدید پلی استیشن پیدا خواهد شد.

 

 

کنترل Backbone One از قدرت دستگاه آیفون استفاده می‌کند، پس نیازی به اتصال شارژ ندارد. نسخه‌ی پلی استیشن این کنترل در زمان عرضه برای کشورهای ایالات متحده، کانادا، مکزیک، استرالیا، نیوزیلند، آلمان، فرانسه، ایتالیا، اسپانیا، سوئد، هلند و بریتانیا در دسترس خواهد بود و در ادامه برای کشورهای دیگر نیز عرضه خواهد شد.