پس از اعلام تاریخ انتشار نسخه‌ی مربوط به کنسول‌های نسل بعد بازی Borderlands 3، شرکت ۲k Games و استودیوی گیرباکس (Gearbox)، ناشر و سازنده‌ی این بازی محبوب، رسما از دومین سیزن پس (Season Pass 2) بازی نیز رونمایی کرده‌اند.

 

سومین نسخه از سری محبوب Borderlands در سال ۲۰۱۹ میلادی در دسترس کاربران و هواداران این سری قرار گرفت. از آن زمان، تیم سازنده به‌روزرسان‌ها، رویدادها و بسته‌های گسترش دهنده‌ی مختلفی را برای این عنوان منتشر کرده است. با وجود تایید رسمی انتشار این بازی برای کنسول‌های نسل بعد، به نظر می‌رسد تیم سازنده هنوز برنامه‌های مختلفی را برای این عنوان در سر دارد.

 

سیزن پس ۲ بازی در کنار ظاهر جدید برای تمامی شخصیت‌های بازی، شامل دو محتوای قابل دانلود جدید با نام‌های Designer’s Cut و Director’s Cut نیز می‌شود. بسته‌ی گسترش دهنده‌ی Designer’s Cut با اضافه کردن یک شاخه‌ی جدید به درخت مهارت‌های (Skill Tree) تمامی شخصیت‌ها، یک حالت جدید به نام Arms Race و بسیاری موارد دیگر به بازی Borderlands 3، راهی متفاوت برای تجربه‌ی این عنوان را در اختیار شما قرار خواهد داد.

 

امکان خرید سیزن پس ۲ از تاریخ ۲۰ آبان ماه سال جاری (۱۰ نوامبر سال ۲۰۲۰ میلادی) برای کاربران تمامی پلتفرم‌ها فراهم خواهد شد. البته محتوای مربوط به بسته‌ی گسترش دهنده‌ی Director’s Cut برای عرضه در بهار سال آینده‌ی میلادی در نظر گرفته شده است. خبر خوب برای هواداران این است که تیم سازنده به زودی از محتوای مربوط به این سیزن پس رونمایی خواهد کرد. شما می‌توانید برنامه‌ی زمانی مراسم‌های آنلاین در نظر گرفته شده برای معرفی این محتوای جدید را در ادامه مشاهده کنید:

 

  • ۲۹ مهر ماه (۲۰ اکتبر): رونمایی زنده از درخت مهارت جدید دو شخصیت Amara و FL4K با حضور اعضای تیم سازنده.
  • ۱ آبان ماه (۲۲۰ اکتبر): رونمایی زنده از درخت مهارت جدید دو شخصیت Zane و Moze با حضور اعضای تیم سازنده.
  • ۸ آبان ماه (۲۹ اکتبر): قسمتی جدید از مراسم The Borderlands Show شامل مصاحبه با اعضای تیم سازنده، رونمایی از حالت جدید Arms Race و بسیاری موارد دیگر
  • ۹ آبان ماه (۳۰ اکتبر): اولین نمایش زنده از گیم‌پلی بازی در حالت Arms Race با حضور مهمانان ویژه.

 

بازی Borderlands 3 در حال حاضر برروی کنسول‌های پلی‌استیشن ۴، اکس‌باکس وان و پلتفرم رایانه‌های شخصی در دسترس قرار دارد.