به قلم:محسن رضوی فر

کریستال داینامیکس (Crystal Dynamics) به صورت رسمی اعلام کرد که شخصیت مایتی ثور (Mighty Thor) یا همان جین فاستر، قهرمان قابل بازی بعدی Marvel’s Avengers خواهد بود.

بر اساس اطلاعات منتشر شده، شخصیت Mighty Thor همزمان با انتشار به‌روزرسانی 2.5 بازی Marvel’s Avengers، برای تمام پلتفرم‌ها عرضه خواهد شد. به گفته‌ی کریستال داینامیکس، طراحی شخصیت مایتی ثور در این بازی بر اساس هویت اصلی آن در کتاب‌های کمیک انجام می‌شود.

مجموعه توانایی‌های این شخصیت شباهت‌های زیادی با Odinson خواهد داشت، اما او همچنین دارای ویژگی‌هایی است که به طور مشخص به جین فاستر ارتباط دارد.

در حالی که هنوز زمان انتشار به‌روز‌رسانی 2.5 بازی Marvel’s Avengers مشخص نشده است، اما کریستال داینامیکس در حال حاضر عرضه‌ی یک نسخه‌ی ماه می را برای به‌روز‌رسانی 2.4 هدف قرار داده است.

به‌روزرسانی 2.4 بازی Marvel’s Avengers با این هدف طراحی شده است که رویدادهایی مانند تهدید کیهانی، ناهنجاری Tachyon و Vibranium فاسد را ارزش‌مندتر و بهتر کند. پس از به‌روزرسانی، هر رویداد به تجهیزات مجموعه‌های مختلف پاداش می‌دهد و پاداش‌های واحد به طیف گسترده‌تری از مأموریت‌های رویداد اضافه می‌شوند. پاداش‌های سطح بالاتر به اهداف متا اضافه می‌شوند و این اهداف به جای صرفاً یک قهرمان، به کل فهرست واجد شرایط پاداش‌هایی اعطا می‌کنند.

بازی Marvel’s Avengers در حال حاضر روی پلی‌استیشن ۵، پلی‌استیشن ۴، ایکس‌باکس سری ایکس/اس، ایکس‌باکس وان، گوگل استیدیا و رایانه‌های شخصی در دسترس قرار دارد.