شرکت دوت‌ناد اینترتینمنت (Dontnod Entertainment) به مناسبت چهاردهمین سالگرد تاسیس خود، نامش را به Don’t Nod تغییر داد.

 

این اعلامیه با یک وب سایت جدید و یک تریلر بیست ثانیه‌ای همراه است که نشان می‌دهد، توسعه دهنده در حال تولید هفت بازی است. در متن توییتر شرکت آمده است:

شرکت DON’T NOD چهارده ساله ‌شد، بنابراین فکر کردیم که فرصت خوبی برای شروعی جدید است. ما یک لوگوی جدید، وب‌سایت جدید و نامی جدید در اختیار داریم که هویت ما را بهتر نشان می‌دهد.

 

در حالی که برخی از طرفداران منتظر معرفی بازی جدیدی بر اساس توییت دیروز این استودیو بودند، تریلر لوگو، سرنخ‌هایی از پروژه‌هایی که روی آن کار می‌کنند، ارائه می‌دهد. اگرچه ممکن است مدتی طول بکشد تا همه از نام Don’t Nod به جای Dontnod Entertainment استفاده کنند، زیرا نام شرکت پس از چیزی حدود یک دهه تغییر کرده است. ما فرض می‌کنیم که اضافه شدن آپستروف و تقسیم نام به دو کلمه، نحوه تلفظ کلمه اصلی “Dontnod” را راحت‌تر می‌کند. به هر حال، سرنخ‌های موجود در تریلر بسیار مرموز هستند، اما حداقل مشخص می‌کنند که Don’t Nod هنوز روی هفت بازی کار می‌کند.

 

سازنده تایید کرده است که لوگوی Don’t Nod in the snow، آخرین لوگوی موجود در تریلر، به بازی آینده این استودیو به نام Gerda: A Flame in Winter اشاره دارد که در تاریخ 1 سپتامبر سال جاری برای PC (Steam) و نینتندو سوییچ منتشر می‌شود.

 

لوگوی شرکت در تریلر در پس زمینه‌های مختلف نشان داده می‌شوند. اولی، یک نوار ویدئویی را نشان می‌دهد که حکایت از بازگشت به دهه 80 دارد. دومی، دارای پس‌زمینه‌ای برفی و جنگلی با حروف رونیک درخشان است که احتمالا به همکاری آن‌ها با فوکس هوم اینتراکتیو (Focus Home Interactive) اشاره دارد.

 

سومی، یک دسته از ستاره‌های کارتونی و در حال سقوط را نشان می‌دهد. چهارمی نیز پس‌زمینه‌ای از ستاره‌ها را به نمایش می‌گذارد، اما واقع‌گرایانه‌تر است و حسی علمی تخیلی دارد. پنجمی، دارای پس‌زمینه‌ای است که چندین فلوچارت انتزاعی را با شاخه‌ها و مسیرهای متعدد نشان می‌دهد. لوگوی ششم، روی یک تخته سنگی تعبیه شده است، گویی که این یک بازی Borderlands است.

 

شاید برخی کاربران بتوانند قبل از اینکه دونت‌ناد این‌ بازی‌ها را به طور رسمی معرفی کند، از هویت واقعی آن‌ها مطلع شوند.