شرکت یوبی‌سافت (Ubisoft) اعلام کرد که در طی این ماه، رویداد بزرگی از محصولات خود برگزار نخواهد کرد.

 

این ناشر فرانسوی به طور سنتی، هر تابستان کنفرانسی را برگزار می‌کرد همیشه در ماه ژوئن قرار داشتند. سخنگوی شرکت به Axios گفت که در سال 2022 چنین نخواهد بود. نماینده یوبی‌سافت گفت که این شرکت تا «اواخر امسال» برنامه‌ای برای نمایش محصول دیگری ندارد. سازنده سری Assassin’s Creed، اولین کنفرانس تمام دیجیتالی خود را با نام Ubisoft Forward در جولای 2020 پس از لغو E3 و در میان نگرانی‌های Covid-19، برگزار کرد.

 

شرکت ادعا می‌کرد که این فرمت موفقیت‌آمیز بود و بینندگانی را به‌طور همزمان جذب کرد که از کنفرانس‌های قبلی E3 یوبی‌سافت بیشتر بودند.

 

رویدادهای Ubisoft Forward نیز در سپتامبر 2020 و ژوئن 2021 برگزار شدند. در ماه مارس، چندین منبع به تام هندرسون (Tom Henderson)، منبع معتبر صنعت گیم، گفتند که یوبی‌سافت در حال برنامه‌ریزی برای برگزاری یک رویداد دیجیتالی بزرگ است که قرار بود قبل از نمایشگاه E3 در تابستان امسال پخش شود، اما این برنامه‌ها احتمالا به دلیل رویدادهای اخیر جهانی متوقف شدند. رویداد E3 2022 متعاقبا لغو شد، اما انتظار می‌رود که Summer Game Fest 2022 تا حدودی این خلاء را پر کند.

 

بیش از 30 شرکت برای حضور در رویداد ماه ژوئن برنامه‌ریزی شده‌اند. یوبی‌سافت که در لیست شرکای Summer Game Fest قرار نداشت، روی چندین عنوان معرفی‌نشده از جمله The Crew 3 ،Assassin’s Creed Rift، یک بازی Prince of Persia و یک دنباله Immortals Fenyx Rising کار می‌کند. باید منتظر انتشار اطلاعات بیشتر از این ناشر فرانسوی باشیم.