بازی‌های آینده برادران وارنر (Warner Brothers) پس از ورود رهبران جدیدی مانند دیوید زسلاو (David Zeslav)، توسط کمپانی بررسی شده است.

 

برادران وارنر در چند هفته گذشته در شرایط عجیبی قرار داشته است و بسیاری از محتویات لغو شده‌اند. بزرگترین مثال در این مورد، لغو فیلم batgirl است؛ یک فیلم 90 میلیون دلاری از دنیای بتمن که حتی مایکل کیتون (Michael Keaton) در آن حضور داشت. این اثر یک فیلم بسیار بزرگ بود که قرار بود در HBO Max و سینما اکران شود و در حالی که تقریبا تولید آن تمام شده بود، ساخت فیلم برای کاهش مالیات متوقف شد.

 

تعدادی دیگر از پروژه‌های HBO Max نیز کنار گذاشته شدند و گمان می‌رود که لغو تعداد بیشتری از پروژه‌ها در مرحله نهایی قرار دارند. با چنین تغییرات عظیمی پس از ادغام Discovery، بسیاری کنجکاو هستند که بدانند این برای بازی‌های برادران وارنر چه معنایی دارد.

 

بخش بازی و سرگرمی وارنر با بازی‌هایی مانند Hogwarts Legacy ،Gotham Knights و the Suicide Squad: Kill the Justice League، نقش بزرگی در صنعت بازی ایفا خواهد کرد. ناگفته نماند، این ناشر به تازگی MultiVersus را منتشر کرد که به موفقیت بزرگی تبدیل شده است.

 

گفتنی است یک کاربر Reddit به نام cwazymuffins، اطلاعات دقیقی در مورد برنامه‌های برادران وارنر منتشر کرده است. طبق گزارشات، وارنر به پروژه‌های WB Games کاری نخواهد داشت، زیرا سودده هستند و بیش از انتظار عمل کرده‌اند. این کاربر حتی اظهار داشت که رهبری شرکت تحت تاثیر بازی‌های WB قرار گرفته است و می‌خواهد قبل از ایجاد هرگونه تغییر در نحوه عملکرد سازندگان، درباره صنعت بازی اطلاعات بیشتری کسب کند.

 

اوایل سال جاری، شایعاتی وجود داشت مبنی بر اینکه برادران وارنر قصد فروش بازی‌های خود را به یکی از ناشران بزرگ صنعت دارد، اما به نظر می‌رسد که اینطور نخواهد شد. در این نقطه، به نظر می‌رسد که وارنر برادر گیمز می‌تواند به طور عادی به فعالیت خود ادامه دهد. با توجه به اینکه Discovery می‌خواهد بازی‌های DC را تقویت کند، این تصمیم چندان تعجب‌آور نیست. اینکه آیا این تغییرات در آینده با تغییر سیاست وارنر رخ خواهند داد یا خیر، مشخص نیست اما به‌نظر نمی‌رسد به‌زودی شاهد کنسل شدن بازی‌های وارنر باشیم.