به نظر می‌رسد که 6 ماه تأخیر صورت گرفته در عرضۀ بازی Saints Row بسیار در پیشرفت گرافیک آن تأثیرگذار بوده است.

 

از زمان عرضه Cyberpunk 2077، بازی‌بازان در برابر تصمیم سازندگان برای تأخیر در انتشار بازی‌های خود، واکنش بسیار بهتری نشان می‌دهند. در آبان سال گذشته، اعلام شد که بازی Saints Row با 6 ماه تأخیر مواجه می‌شود و تاریخ انتشار آن از 6 اسفند 1400 به 1 شهریور 1401 (23 آگوست 2022) به تعویق افتاد. این تأخیر صورت گرفته با بازخوردهای بسیار مثبتی همراه بوده است.

 

در زمان اعلام این تأخیر صورت گرفته، سازندۀ بازی گفت: «Saints Row برای دستیابی به استانداردهای تعیین شده توسط ما به زمان توسعۀ بیشتری نیاز دارد.»

 

مسئول ارشد بخش طراحی عنوان Saints Row، آقای جیم بون (Jim Boone)، قول داده است که داستان و گیم‌پلی کلی این بازی تغییر نخواهد کرد، اما در بحث گرافیک و طراحی شاهد پیشرفت‌هایی خواهیم بود. ظاهراً او به قول خود عمل کرده است و تریلر گیم‌پلی‌ای هفتۀ گذشته از بازی منتشر کرد که شامل بسیاری از سلاح‌های خفن، ماشین‌ها و آشوب می‌شد؛ و معلوم شد که این بازی آمادۀ ورود به میدان است.

 

 

کاربران ردیت (Reddit)، در پستی که تفاوت آشکار گرافیک بازی Saints Row نسبت به قبل از تأخیر را نشان می‌داد، به تشکر از سازندگان بابت این تصمیم سنجیده پرداختند. یکی از کاربران نوشت: «واقعاً عالی به نظر می‌رسد. بسیار کنجکاوم که ببینم Bossهای من قرار است به چه صورت در بازی ظاهر شوند.»

 

دموی Boss Factory بازی Saints Row در حال حاضر به صورت رایگان در دسترس قرار داد و با ساخت آواتار خود، می‌توانید برای انتشار این بازی آماده شوید.