شرکت سونی به تازگی در پی اعلام قیمت کنسول‌های پلی‌استیشن ۵ و پلی‌استیشن ۵ دیجیتال از قیمت لوازم جانبی کنسول نسل نهمی خود نیز پرده برداری کرده است. در ادامه همراه ما باشید تا نگاهی به این اطلاعات داشته باشیم.

 

طبق اعلام رسمی کمپانی سونی قیمت لوازم جانبی کنسول پلی‌استیشن ۵ به شرح زیر خواهد بود:

 

  • کنترلر DualSense: قیمت ۷۰ دلار
  • هدست وایرلس PULSE 3D: قیمت ۱۰۰ دلار
  • دوربین HD Camera: قیمت ۶۰ دلار
  • ریموت کنترلر Media Remote: قیمت ۳۰ دلار
  • پایه‌ی شارژ کننده‌ی کنترلرهای DualSense: قیمت ۳۰ دلار

 

همچنین شرکت سونی در رویداد شب گذشته کنسول پلی‌استیشن ۵ را با مبلغ ۵۰۰ دلار و کنسول پلی‌استیشن ۵ دیجیتال را با مبلغ ۴۰۰ دلار قیمت گذاری کرد.

 

از نمایش‌های شب گذشته‌ی رویداد پلی‌استیشن ۵ می‌توان به معرفی عناوین محبوبی چون نسخه‌ی جدید مجموعه‌ی God of War،  بازی Final Fantasy XVI و همین‌طور بازی Hogwarts Legacy که بر اساس مجموعه کتاب‌های هری‌پاتر ساخته شده است، اشاره کرد. همچنین در این رویداد شاهد نمایشی از گیم‌پلی عناوینی چون Call of Duty: Black Ops Cold War، Deathloop و همین‌طور دوتا از بزرگ‌ترین عناوین زمان انتشار کنسول پلی‌استیشن ۵ یعنی Demon’s Souls Remake و Marvel’s Spider-Man: Miles Morales بودیم. از دیگر عناوین به نمایش درآمده در این رویداد نیز می‌توان به آثاری چون Resident Evil Village و Five Nights At Freddy’s Security Breach اشاره کرد.

 

کنسول پلی‌استیشن ۵ در تاریخ ۱۲ نوامبر ۲۰۲۰ (۲۲ آبان ۱۳۹۹) در  آمریکا و در تاریخ ۱۹ نوامبر ۲۰۲۰ (۲۹ آبان ۱۳۹۹) در کشورهای اروپایی عرضه خواهد شد.