عنوان جدید شرکت یوبی‌سافت یعنی Valhalla طی روزهای آینده عرضه می‌شود و حال به تازگی نقدها و نمرات این بازی نیز در دسترس قرار گرفته است که با یکدیگر مروری بر آن‌ها خواهیم داشت.

 

شرکت یوبی‌سافت تابستان گذشته با معرفی نسخه‌ی جدیدی از سری محبوب این شرکت بسیاری از بازی‌بازان را شگفت زده کرد.  Valhalla نام نسخه‌ی جدید این سری است که دارای ستینگ متفاوتی خواهد بود.

 

یوبی‌سافت این بار به سراغ واکینیگ‌ها و اساطیر نورث رفته است. داستان بازی در قرن نهم میلادی و در جریان حمله‌ی وایکینگ‌ها به امپراطوری بریتانیا جریان دارد.

 

بازی‌بازان در نقش یک وایکینگ با نام Eivor قرار خواهند گرفت و وظیفه‌ی رهبری و هدایت ارتش وایکینگ‌ها در این نبرد را به عهده خواهند داشت. عنوان جدید شرکت یوبی‌سافت یعنی Valhalla طی روزهای آینده عرضه می‌شود و حال به تازگی نقدها و نمرات این بازی نیز در دسترس قرار گرفته است که با یکدیگر مروری بر آن‌ها خواهیم داشت.

 

Critical Hit 9/10

Valhalla یک سفر و ماجراجویی جدید و نفس گیر از یک فرنچایز قدیمی است. بازی به یک میزان بسیار جدی و به همان میزان نیز احمقانه و غیر منطقی به نظر می‌رسد؛ یک عنوان نقش آفرینی که تجربه‌ای آشنا و در عین حال جدید را به بازی‌بازان ارائه می‌دهد.

 
GamesRadar+ 9/10
Valhalla با وجود دنیای عظیم، مبارزات باشکوه و از همه مهم‌تر بازگرداندن قابلیت استفاده از سلاح قدیمی و محبوب این سری یعنی Hidden Blade، بازگشتی پیروزمندانه و شکوهمند را برای این سری رقم زده است
 
Stevivor 9/10
از آن‌جایی که بازی Valhalla بر پایه‌ی دو عنوان قبلی این سری یعنی Origins و Odyssey ساخته‌ شده‌ است بنابراین از جهات بسیاری تنها یک نسخه‌ی تغییر یافته از یک فرمول موفق است. اما در عین حال می‌توان این بازی یکی از بزرگ‌ترین عناوین این فرنچایز ۱۳ ساله به شمار آورد.
 
TrueGaming 8.5/10
Valhalla یک بازی فوق العاده برای شروع یک نسل جدید است. دنیای بازی بسیار باشکوه بوده، زمان بارگذاری نیز بسیار سریع گیم‌پلی بازی با نرخ فریم ۶۰ نیز بسیار تجربه‌ی روان و فوق العاده‌ای را ارائه می‌دهد.
 
Eurogamer Italy 8/10
Valhalla با یک بازی بی نقض و کامل فاصله‌ی زیادی دارد اما همچنان یکی از کامل‌ترین و تکامل‌یافته‌ترین عناوین این فرنچایز و یکی از سرگرم‌کننده‌ترین عناوین این ماه به شمار می‌رود.