به تازگی اطلاعات بیشتری از نسخه‌های مختلف بازی The Callisto Protocol منتشر شده است. این بازی بر روی کنسول‌های نسل نهمی گران‌تر خواهد بود. به علاوه یک Season Pass بخشی از نسخه‌ی Digital Deluxe آن هستند.

 

بازی The Callisto Protocol در اولین نمایش گیم‌پلی خود در جریان State of Play توانست با ارائه‌ی نمایشی ترسناک و خونین توجهات زیادی را به خود جلب کند. با توجه به نزدیک شدن به عرضه‌ی بازی در سال جاری، قطعا اطلاعات بیشتری را از آن دریافت خواهیم کرد. حال اطلاعات بیشتری در مورد نسخه‌های مختلف خود بازی منتشر شده است.

 

به تازگی مشخص شد که بازی The Callisto Protocol قرار است برخلاف ادعای اولیه یک اثر بین نسلی باشد. به علاوه همان‌طور که بسیاری انتظار دارند، قیمت نسخه‌های نسل قبلی و نسل کنونی بازی متفاوت خواهد بود. صفحات رسمی این بازی در فروشگاه پلی استیشن باز شده‌اند تا شاهد فاش شدن پاداش‌های پیش‌خرید و هم‌چنین مزایای خرید نسخه‌ی Digital Deluxe باشیم.

 

نسخه‌ی استاندارد بازی بر روی پلی استیشن 4 قیمتی معادل 59.99 دلار و بر روی پلی استیشن 5 قیمتی معادل 69.99 دلار خواهد داشت. با پیش‌خرید این نسخه به اسکین Retro Prisoner و چیزی به نام Contraband Pack دست خواهید یافت. هم‌چنین یک نسخه‌ی Digital Deluxe وجود دارد که علاوه بر موارد مذکور، یک Season Pass را هم در اختیار خریداران قرار می‌دهد. هر چند مشخص نیست این Season Pass دقیقا شامل چه چیزهایی خواهد بود. این نسخه 20 دلار گران‌تر از نسخه‌ی استاندارد است.

 

بازی The Callisto Protocol در تاریخ 11 آذر 1401 (2 دسامبر 2022) برای پلی استیشن 4، پلی استیشن 5، ایکس باکس وان، ایکس باکس سری ایکس/اس و PC عرضه خواهد شد.