عنوان جهان‌باز و جدید Contraband می‌تواند در رویداد ایکس باکس و بتسدا (Bethesda) در تاریخ 22 خرداد (12 ژوئن) حضور داشته باشد.

 

کاربر Aggiornamenti Lumia در توییتر یک علامت تجاری برای Contraband کشف کرد که مایکروسافت در 2 ژوئن برای آن درخواست داده بود. در حالی که این خبر مشخصا نمایش جدید بازی در رویداد پیش‌رو را تایید نمی‌کند، اما زمان‌بندی نسبتا جالبی را شاهد هستیم. بازی Contraband که در E3 2021 معرفی شد، عنوانی جهان‌باز است که اولانچ (Avalanche) آن را جاه‌طلبانه‌ترین و بهترین بازی خود تا به امروز توصیف کرده است.

 

وقایع این بازی در دهه 70 میلادی اتفاق می‌افتد و همانند سری Just Cause، روی موتور Apex ساخته خواهد شد. اگرچه این بازی انحصاری کنسولی ایکس باکس سری X/S است، اما نسخه PC نیز تایید شده است. اطلاعات زیادی در مورد گیم‌پلی بازی وجود ندارد، به غیر از شایعاتی که نشان می‌دهد تمرکز بازی روی نبردهای خودرویی “تاکتیکی” است (که با توجه به تجربه اولانچ با Mad Max منطقی است). بازی ظاهرا قرار بود در سال جاری عرضه شود، اما گزارش‌ها خبر از تاخیر آن تا سال 2023 می‌دهند.

 

منتظر جزئیات بیشتر در رویداد 22 خرداد باشید، زمانی که رویداد بازی‌های ایکس باکس و بتسدا به صورت زنده از مراجع رسمی ایکس باکس پخش خواهد شد.